Boksery w potrzebie

Gutek

Warszawa - dom tymczasowy
5 lat

06.02.2016

Niebo na ziemi nie było ani do wynajęcia, ani na chwilę. Niebo na ziemi jest na zawsze. Gutek powiększył rodzinę.

Jesteśmy nieopisanie szczęśliwi!

UWAGA! Kolejne boksery na zakręcie. Nie wyrzucaj podatku, przekaż 1% potrzebującym.

21.01.2016

Zdaje nam się że Gutek zamieszkał w swoim niebie na ziemi. Posiłki przygotowywane dla niego otrzymuje 5razy dziennie w odpowiednio dobranych porcjach. Chore uszka są pieczołowicie czyszczone, pies jest troskliwie pieszczony i… pozwolono mu zaadoptować kotkę.

Gutek003 Gutek004

Jak to?

W czasie wizyty u weterynarza Gutek polubił bezdomną kotkę…jego opiekunowie kochają zwierzęta, nie mogli się oprzeć „psiej prośbie”

14.01.2016

Gutek opuścił hotel na rzecz domu tymczasowego, tam powitano go specjalnie dla niego przyrządzonymi smakołykami.

27.12.2015

Pies rezydent nie zaakceptował Gutka. Sytuacja zrobiła się groźna dlatego Gutek zamieszkał w hotelu.

Ze względu na krzywiznę pyszka i odruchy które mogły wskazywać problem neurologiczny weterynarz zalecił wykonanie TK głowy. W badaniu wykryto głębokie zapalenie kanałów słuchowych, wykluczono uszkodzenie błędnika oraz inne przyczyny neurologiczne. Leczenie powinno wykluczyć wszelkie objawy nie związane ze specyfiką psa.

Zmiana na policzku jest pozostałością po przebytym stanie zapalnym.

Gutek001

10.12.2015

Gutek zamieszkał w domu tymczasowym w Warszawie. Bokser jest po wstępnych badaniach weterynaryjnych. Krzywy pyszczek jest wynikiem urazu, niestety naszego przyjaciela ktoś kiedyś skrzywdził. Wyniki badań krwi zmuszają nas do dalszej diagnostyki trzustki. Podpuchnięte oczka są wynikiem zawijających się powiek, skierowano nas do specjalisty okulisty.

W niedługim czasie Gutek przejdzie zabieg kastracji oraz usunięcia trzech guzków. Tymczasem leczymy uszy (inwazja drożdżaków) oraz zalecamy dobrą dietę.

02.12.2015

Gucio to kolejna zabłąkana dusza, tułał się aż jego losem zajął się TOZ.  Wczoraj bokser został przekazany pod naszą opiekę. Zamieszkał na chwilkę w zaprzyjaźnionym domu na pomorzu. Zajął miejsce  przed kominkiem i grzał chudą dupkę cały wieczór. Na kota zareagował bardzo obojętnie, podobnie na  małą psią rezydentkę. Chrapał i puszczał aromatyczne bąki przez całą noc.

„Gałgan, o gołębim sercu.”

Pierwsze obserwacje zdrowotne: pchły w ilości do opanowania. Trochę brudny i śmierdzący, ale i z tym poradzimy sobie bez trudnu. Modziele na łokciach. Kilka tłuszczaków do obserwacji i usunięcia podczas zabiegu kastracji. Chudy, ale my go wykarmimy!

Porusza się krok w krok za człowiekiem. Śpi obok łóżka. Próbował wejść na kanapę. Zna podstawowe komendy (łapa, siad). Nie chce sam przebywać w ogrodzie, czeka na ludzkie towarzystwo. „Gada” do opiekunki kiedy chce jej uwagi.

Taki piękniś do przytulania!

Zdjęcie autorstwa TOZu, więcej na dniach.

Gutek000

Galeria zdjęć

Gutek001
Gutek004
Gutek003
Gutek000
X

Zaadoptuj mnie wirtualnie

Imię i nazwisko *

e-mail *

Kwota

Sponsorzy i partnerzy