Boksery w potrzebie

Zarząd i Rada Fundacji

Zarząd Fundacji Boksery w Potrzebie

Renata Krygier
Prezes Zarządu
tel. 791 540 050
e-mail: rkrygier@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Michał Huńka
Członek Zarządu
tel. 793 040 057
e-mail: mhunka@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Rada Fundacji Boksery w Potrzebie

Magdalena Dmochowska
Przewodnicząca
tel. 503 816 505
e-mail: mdmochowska@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Tomasz Gulczewski
Członek Rady
tel. 793 040 056
e-mail: tgulczewski@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Krystyna Dudzis
Członek Rady
tel. 530 482 000
e-mail: kdudzis@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Maciej Fazan
Członek Rady
tel. 600 727 888
e-mail: mfazan@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Marta Gawkowska
Członek Rady
tel. 602 688 279
e-mail : mgawkowska@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Sponsorzy i partnerzy