Dingo

Śląskie - dom tymczasowy

21.09.2016

Nie zdążyliśmy. Choroba pokonała ciało Dingo. Mimo podanych leków nie udało nam się zatrzymać choroby.

Dingo odszedł.

Jest nam przykro…

13.09.2016

Dingo ma 12 lat i duże problemy zdrowotne. Ich diagnostyka zaczęła przerastać opiekunów. Zdecydowaliśmy się udzielić pomocy.

Mimo 12lat i problemów ze zdrowiem Dingo nie wygląda na swój wiek. Na pierwszy rzut oka wygląda całkiem dobrze. Jednak ma ogromne pragnienie, a przez to nieustanne parcie na pęcherz. Sporadycznie wymiotuje, opiekunowie robili badania gastrologiczne.

My zdecydowaliśmy się na powtórzenie badań podstawowych oraz test w kierunku cushinga. Niestety wynik jest pozytywny, cushing wywołany guzem nadnercza. Dingo dostanie leki, między innymi vetoryl mamy nadzieję że zadziałają i senior poczuje się lepiej. Bokser jest w dobrej kondycji psychicznej.

Dingo000
Dingo001