PanPies czyli Bosman

1,5 roku
Krystyna

18.07.2016

Właściciel PanaPsa Bosmana się odnalazł. Podjął jednak decyzję by zrzec się praw do boksera i pozwolić mu zamieszkać w nowym domu. Przy okazji dowiedzieliśmy się że pies jest młodszy niż zakładaliśmy – ma niecały rok.

Tymczasowi opiekunowie natychmiast adoptowali podopiecznego.

Szczęśliwego życia przyjacielu !

12.07.2016

wczoraj otrzymaliśmy wiadomość z prośbą o pomoc „ZNALEZIONY W CHMIELNIE KOŁO KARTUZ
Znaleziono ślicznego boksera. Samczyk ok roku. Błąkał się od początku lipca w okolicach Chmielna k. Kartuz. Poszukiwania właściciela w okolicy nie przyniosły rezultatu. Podejrzewamy, że przeszkadzał komuś w planach wakacyjnych. Błąkał się, więc chwilowo go przygarnęliśmy, ale nie mamy warunków na drugiego psa. Jest bardzo przyjacielski do małych i dużych ludzi, lubi inne psy, pięknie chodzi na smyczy. Posłuszny, w domu spokojny, NIE NISZCZY – tylko by jadł i spał. Na spacerach chętnie biega i się bawi, ale karnie wraca na gwizd. Naprawdę, kochany psiak.”

Bokser jest obecnie pod opieką fundacji Boksery w Potrzebie. Usiłujemy odnaleźć właściciela. Weterynarz z Chmielna oraz Urząd Gminy nie znają takiego psa. Posłaliśmy informację i zdjęcie do weterynarzy z pobliskich Kartuz.
Pies został zaczipowany, odrobaczony, przebadany przez weterynarza (Waży 30 kg) oraz zaszczepiony p. wściekliźnie (na własny koszt przez wolontariuszy). Zrobili to dla niego Państwo Pachota, którzy lata temu adoptowali z Fundacji Teqilę. Młodzik otrzymał robocze imię Pan pies Bosman.
Jeśli nie odnajdzie się właściciel (którego, oczywiście, zweryfikujemy), pies po okresie kwarantanny (14 dni) trafi do adopcji.

Jeśli rozpoznajesz psa ze zdjęcia – prosimy o kontakt

PanpiesbOSMAN000

PanpiesbOSMAN000