Boksery w potrzebie

Kora

Dolny Śląsk - dom tymczasowy
12 lat

30.05.2016

Wspaniałe nowiny, Kora błyskawicznie znalazła miejsce w sercach domowników wynikiem czego jest podpisana umowa adopcyjna – taki akt miłości i wierności!

Powodzenia !

06.05.2016

Kora ma się bardzo dobrze, szybko nauczyła się, że jedzenie w misce jest i będzie, więc już nie je wszystkiego na raz. Przybrała na wadze. Bardzo zaprzyjaźniła się z lokatorem Figiem oraz pozostałymi domownikami Panią Justyną i synem. Kora ma możliwość przebywania na podwórku kiedy ma ochotę, a w domu ma już swoje ulubione miejsca – oczywiście fotel i kanapa. Przed nią jeszcze szczepienia, ale czekamy aż organizm się wzmocni, myślę, że jest to kwestia tygodnia.”

21.04.2016

Kora 12 letnia babcia bokserka idealnie kryje się ze swoim wiekiem. Patrząc na nią odnoszę wrażenie, że mam przed oczami 5 letniego szaleńca, gdyż energia rozpiera ją niesamowicie. O sytuacji Kory dowiedzieliśmy się od anonimowej ‚dobrej duszy ‚, która zgłosiła problem do Fundacji. Obserwacja sytuacji potwierdziła, niestety fakty są takie, że Kora mieszkała około pół roku w mieszkaniu SAMA!! Czasem ktoś wpadł i dał jej jeść, czasem wypuścił na dwór, a czasem nie… stąd duża niedowaga i niedożywienie psiny. Pomimo dramatycznej sytuacji Kora trzyma się dobrze, a wyniki morfologii wskazują na to, że jest bardzo silną istotką Nie jest jasna jeszcze kondycja nerek, gdy Kora odpocznie, odżywi się powtórzymy badania. Sytuacją Kory zainteresowała się mieszkanka Dolnego Śląska, która ma już w domu Labradora. Nie byliśmy pewni jak Kora zareaguje na nowego przyjaciela… Jednak wszystko ułożyło się idealnie, Kora pokochała nowego kolegę od pierwszego wejrzenia i od tamtej pory bawią się tylko razem. Podsumowując Kora jest silna, wesoła, kocha ludzi i inne zwierzaki, jest także karna – cóż ideał.

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

Kora000
Kora001
X

Zaadoptuj mnie wirtualnie

Imię i nazwisko *

e-mail *

Kwota

Sponsorzy i partnerzy