Boksery w potrzebie

Kleosia

5 lat
Angelika
606103224

14.09.2018

Wkrótce po naszych ogłoszeniach, w kwietniu 2017 roku Kleosia zamieszkała w nowym domu. Wypełniła puste miejsce po zmarłej poprzedniczce. Otrzymała w spadku nie tylko ciepły kąt i pełną miskę ale także morze miłości.

21.03.2017

KLEOSIA – to wyjątkowe imię nosi bokserka, która z niecierpliwością czeka na nowy, lepszy domek. Suczka ma około 5 lat, prążki i nie lubi kotów. Nic szczególnego, zdarza się w najlepszych rodzinach. Najlepiej jednak byłoby, gdyby mogła znaleźć się w domu jako jedynaczka, również bez innych psów. Jak przystało na bokserkę jest niesamowicie przywiązana do obecnej opiekunki. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, reaguje na przywołanie, właściwie można być spokojnym – o swej bliskości przy ludzkiej nodze decyduje sama Kleosia. I właśnie to przywiązanie do ludzi każe małej bronić do nich dostępu. Nie ma problemu z pozostawaniem w domu, a samochodem jeździ bardzo chętnie. KLEOSIA bardzo potrzebuje ciepła i troski człowieka. Jest zdrowym czworonogiem, ale jak każda kobieta ten właściwy zachwyt wzbudzi kiedy jej kształty odrobinę się zaokrąglą… 

Posyłamy w świat pytanie, czy ktoś nie poszukuje przyjaciółki w prążki? Czy znajdzie się dla niej bezpieczny, przyjazny kąt?

Galeria zdjęć

Kleosia002
Kleosia001
Kleosia000
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]