Boksery w potrzebie

Borys 2

Zabrze - hotelik
6 lat
Basia
723 186 706

20.03.2017

Pewnego dnia telefon zadzwonił, potem drugi i trzeci raz…Do trzech razy sztuka? Borys domu już nie szuka!

Nasz przyjaciel, latający pies – znalazł dom!

Oto pierwsze zdjęcie jakie otrzymaliśmy, wraz z wiadomością że aklimatyzacja przebiega spokojnie

14.02.2017

Jest taki piękny…

04.02.2017

Borys na spacerze z wolontariuszką

13.01.2017

Jest młody, energiczny i pełen radości. Chętnie wychodzi na spacery, bawi się i szuka kontaktu z człowiekiem. Owszem skumulowana energia powoduje , że początek spaceru z nim wygląda jak podróż kosmiczna…człowiek leci…biegnie i stara się nadążyć. Ale już  po chwili Borys  zwalnia, rozgląda się ciekawie wokół. Gdyby spacery i zabawy były codziennie? Byłby zachwycony. Gdyby opiekun wymagał wypełniania zadań i poleceń? Byłby zachwycony…gdyby w nagrodę szepnął  „kocham cię”… ach

24.12.2016

Skóra Borysa wygląda już bardzo dobrze, oczywiście mogą pozostać niewielkie blizny ale i one z czasem schowają się pod sierścią.

Mimo pobytu w hotelu pies jest radosny, wymaga jednak więcej ruchu i uwagi niż możemy mu zapewnić w hotelowych warunkach…

Dom lub dom tymczasowy, potrzebny na JUŻ.

Borys szuka przyjaciela…

30.11.2016

Borys został naszym podopiecznym, zamieszkał w zaprzyjaźnionym hoteliku. Zgodnie z przewidywaniami skóra Borysa jest w coraz lepszej kondycji, sam pies czuje się dobrze prócz tego , że bardzo potrzebuje energicznego przyjaciela i kochającego domu.

Borys wymaga karmienia specjalistyczną karmą, nie wymaga podawania drogich leków!

16.11.2016

Borys pilnie potrzebuje nowego domu lub domu tymczasowego. Za kilka dni musi opuścić rodzinny dom, dlaczego? „Taka sytuacja”

Prze z wiele lat Borys cierpiał z powodu nawracających dolegliwości skórnych tworzących rozległe rany (dodatkowo rozdrapywane przez psa) okresowo też pojawiał się stan zapalny oczu, z uciążliwą opuchliną. Jego opiekun bezskutecznie szukał diagnozy…następnie zwrócił się o pomoc do nas. Zaprzyjaźniona weterynarz, po kilku kolejnych badaniach postawiła wstępną diagnozę…niedoczynność tarczycy towarzysząca alergii. Obecnie stan skóry Borysa ulega stopniowej poprawie,  niedługo będziemy wiedzieli czy obrana ścieżka i nowa karma stanowią rozwiązanie problemów psa.

Borys ma prawie 6 lat, jest ślicznym bokserem, ma też typowe dla bokserów cechy charakteru – jest pełen energii, łatwo się ekscytuje. To radosny pies, który lubi się uczyć. Dobry towarzysz na aktywne popołudnie lub długi wieczorny spacer, miły przyjaciel w domu, odwzajemni czułości i przyjaźń.

Borys może ale nie musi zaprzyjaźnić się z innym psem. Mieszkał z dziećmi, ewentualne zagrożenie może stanowić jedynie temperament czyli stratowanie mniejszych istot.

Borys poleca się na towarzysza!

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

BwP_LUTY2017_50
Borys2000
Borysnew00
Borys2005
Borys2004
BwP_LUTY2017_46
BwP_LUTY2017_52
BwP_LUTY2017_75
BwP_LUTY2017_47
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]