Hamlet

Pomorze - dom tymczasowy
rok

Kto chce zobaczyć Hamleta w nowym domu? Oto On!

14.02.2017

HAMLET w stałym nowym domu. Jest pomorzaninem, mieszkańcem Gdyni. NARESZCIE. Był dwukrotnie gościem zaprzyjaźnionego z fundacją hoteliku. A relacje stamtąd – budujące. Czworonóg bez wad, tolerował wszystko i wszystkich w swoim otoczeniu. Lubiany,zabawowy pies nie przekonał się tylko do kojca. Wielu zabiegów trzeba było go tam zwabić. Przy okazji przekonano się czego tak naprawdę Hamlet nie cierpi. Rekwizytem okazał się ogrodniczy sekator. Cięcie gałęzi przy tym bokserze, jest zatem niemożliwe…. Dowodem na to, że psia pamięć nie zawodzi, był moment powitania obecnych właścicieli Gościa (Hamlet zmienił imię). Podobno psisko na widok opiekunów oszalało ze szczęścia, a buziakom i tańcom nie było końca… Życzymy Gościowi jak najwięcej tego szczęścia w nowym życiu, będziemy o nim pamiętać.

02.01.2017

Łagodny, wielki bokser, do weterynarza wchodzi odważnie i z radością. Koty toleruje, właściwie ten gatunek stworów chyba nie wzbudza jego zainteresowania. Bokser zna już dobrze podstawowe komendy i wykonuje je bez zarzutu. Bez problemów zostaje sam w domu, a to ważne. Hamlet nie należy do psów, które trzeba poddać szkoleniu, jest zdrów i jedynym istotnym wymogiem, skierowanym w stronę przyszłego domu jest danie młodemu czasu na wybieganie się. Potrzeba ruchu wiąże się ściśle z młodym wiekiem, a odpowiednia jego dawka czyni zeń  grzecznego „smarkacza”.

21.11.2016

HAMLET – jest młodym psiakiem o cudownym charakterze i doskonałym stanie psychicznym. Ma dopiero rok, jest prawdopodobnie prezentem, który się znudził albo przestał podobać. Dzięki interwencji został podopiecznym fundacji w listopadzie 2016 roku.Potrafi chodzić na smyczy, reaguje na przywołania i z przyjemnością podróżuje samochodem. A ponieważ zapotrzebowanie na psy młode jest spore, Hamlet prawdopodobnie nie zagrzeje długo miejsca w fundacji.

Hamlet003
hamlet002