Boksery w potrzebie

Lusia

5 lat

06.11.2015

Lusia na zawsze zostaje w domu, który przestał być tymczasowy.

01.10.2015

Lusia doskonale odnalazła się w domu tymczasowym, zachowuje się swobodnie od pierwszych dni. Z psem rezydentem jest w bardzo dobrej komitywie.

Pod przednią łapą Lusi opiekunowie znaleźli guzek, weterynarz zdecydował o usunięciu go w terminie sterylizacji. Do zabiegów należy odczekać by nie obciążać nadmiernie organizmu suczki.

23.08.2015

Lusia zamieszkała w domu tymczasowym. Ma duże szanse zamieszkać w nim na zawsze. Mamy nadzieję, że los będzie jej sprzyjał.

Suczka jest miła, przyjazna dla otoczenia. Nie lubi zostawać sama, opiekunowie obserwują czy to jedynie niechęć czy może lęk separacyjny.

05.08.2015

Lusia- około 5 letnia suczka  odebrana interwencyjnie przez jedną z dolnośląskich fundacji działających na rzecz poprawy losu zwierząt. Przebywała w bardzo spartańskich warunkach, w których dodatkowo przyszło jej urodzić kilka szczeniaków. Szczeniaki właściciele utopili, a suczka została sama. W dalszym ciągu ma pokarm- przyjmuje leki na zahamowanie laktacji. Podczas oględzin nie wyszło nic specjalnie niepokojącego. Ze sterylizacją musimy zaczekać aż Lusia uspokoi się hormonalnie.
Z zachowania to wieczny dzieciak, do psów jakieś pretensje miewa ale nie są to ani zachowania częste ani zbytnio natarczywe. W obecności człowieka merda ogonkiem, bardzo łasa na pieszczoty.

W samochodzie odczuwa stres, w związku z tym stara się być w ciągłym kontakcie z kierowcą.

Musimy suczkę poznać,  zapraszamy więc do śledzenia jej losów.

Mile widziana pomoc dla ślicznej bokserki.

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

Lusia003
Lusia002
Lusia001
X

Zaadoptuj mnie wirtualnie

Imię i nazwisko *

e-mail *

Kwota

Sponsorzy i partnerzy