Boksery w potrzebie

Borysek

wielkopolskie - hotel
3-4 lata

07.10.2015

Borysek zamieszkał z nową rodziną. Ma niedużego chłopca do towarzystwa, liczymy iż zostaną prawdziwymi przyjaciółmi. Życzymy rodzinie powodzenia!

16.09.2015

Borysek nie lubi sam zostawać w domu, czuje się opuszczony…Frustrację rozładowuje w nieznacznie destrukcyjny sposób ale niezbyt korzystny dla Milki – rezydentki, dlatego Borysek mimo chęci opiekunów tymczasowych nie może u nich zamieszkać na stałe. Ponieważ jest młody, sympatyczny i bardzo mądry – szukamy człowieka który będzie miał bardzo dużo czasu dla przyjaciela.

04.09.2015

Borysek przeszedł zabieg kastracji, usunięto jedyne jąderko jakie posiadał. Pacjent czuje się dobrze, oczywiście chętnie wylizałby ranę – ale opiekunowie mają na niego oko.

23.06.2015

Nade wszystko Borysek uwielbia człowieka i jego towarzystwo, no, chyba że czasem wybierze wędzone ucho.

Spokojny, radosny, bezkonfliktowy w kontakcie z suczką. Nie szuka zwady nawet w czasie podawania smaczków. Czasem w ekscytacji skacze, ale nie jest trudno go wyciszyć. Ładnie siada, podaje łapę. Trochę płacze gdy zostaje sam w hotelowym boksie…jest na to sposób…adopcja!

Borysek003

Borysek szuka domu!

16.06.2015

Borysek został naszym podopiecznym.

To bardzo łagodny, pogodny pies. W gabinecie weterynaryjnym zachowywał się bez zarzutu. Ogólny stan zdrowia dobry, Borysek ma lekką anemię oraz jedno jąderko ukryte w brzuszku.

Dostanie dobrą karmę, gdy poprawi kondycję przejdzie zabieg kastracji.

Borysek czeka na pomocną dłoń, czy to twoja?

09.06.2015

Borysek to 3-4 letni bokser, który został przekazany z rąk do rąk by ostatecznie trafić do schroniska. W schroniskowych warunkach bezkonfliktowy, bardzo przyjacielski, szukający człowieka, kręcący obłędnie kuperkiem na jego widok. Na swoje imię  nie reaguje. Sierść w stanie średnim, wyłysienia na uszach, modzele na łokciach, Został przywieziony bez książeczki i udokumentowanych szczepień, dlatego zostaje w schronisku na kwarantannie.

Pomożemy chłopakowi? Jesteście z nami?

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

Borysek001
Borysek000
Borysek003
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]