Boksery w potrzebie

Bas

Czarnowoda - Tymczasowy Dom Wychowawczy Mirabel
około 7 lat

21.04.2015

Kolejne wieści:

„Bas zachwyca nas z każdym dniem coraz bardziej,  niesamowity z niego pieszczoch, myślałam ze będzie mu brakowało tej swobody i przestrzeni jaka miał u Państwa ale on wychodzi na ogród, zrobi obchód i grzecznie czeka przed drzwiami od tarasu żeby go wpuścic. Dzisiaj obcinałam Gapce pazury a kiedy skończyłam Bas siedział i podawał łapy jakby czekał na swoja kolej :-) Poza tym Gapa chyba oddala mu pierwszeństwo i ustępuje mu we wszystkim a do tego chodzi za nim i nie może się go nawąchać ;-)

18.04.2015

Pobyt w tymczasowym domu wychowawczym Mirabel pozwolił Basowi zaprezentować pełną gamę swoich zalet i możliwości. Wydobyty na światło dzienne bardzo szybko wpadł pewnej rodzinie w oko i w serce!

Dziś Bas opuścił Czarnowodę i pojechał z nową rodziną do nowego domu. Oto pierwsza wiadomość jaką otrzymaliśmy od nowej rodziny

” Bas to cudo na czterech łapach, już kochamy go wszyscy i nikomu nie oddamy Dziękujemy za zaufanie, na pewno go nie zawiedziemy.”

15.03.2015

Bas zmienił dom tymczasowy i zamieszkał w Czarnowodzie, gdzie diabeł mówi dobranoc. Aby dołączyć do gromady zwierząt w nowym dt Bas najpierw spotkał się z kotką Wendy. Mimo usilnych starań ze strony kotki, by przykuć uwagę boksera, ten pozostał niewzruszony jej wdziękami. Zaleta czy wada? Jak dla kogo!

Wkrótce nowe wieści z domu tymczasowego Basa.

Dziękujemy wszystkim którzy wspierają Fundację Boksery w Potrzebie, w utrzymaniu tego pięknego boksera.

 

30.01.2015

Bas potrzebuje domu!

Dotychczasowi opiekunowie zrobili dla niego bardzo dużo. Jednak w ich życiu nastąpiły zmiany wykluczające dalszą opiekę nad Basem.

Pilnie poszukujemy domu dla naszego przyjaciela.

Bas jest w dobrej kondycji, zdrowy choć pewne symptomy skłaniają nas do złożenia kontrolnej wizyty kardiologowi.

Pomóż znaleźć dom, lub dom tymczasowy dla Basa

 

23.12.2014

Bas jest już w dobrej kondycji, jest energiczny, biega i skacze jak szczeniak. Spuszczony ze smyczy nie oddala się od człowieka, przychodzi też na zawołanie.  Bardzo lubi aportować.
Ma bardzo dobry apetyt, ale musi być na suchej diecie, karmie skomponowanej dla psów o skłonnościach do alergii z wrażliwym żołądkiem.
Bas przybrał na wadze, wygląda idealnie. Piękny z niego bokser, oczu oderwać nie sposób !
Nadaje się jako psi kompan, zero agresji, potrafi się ładnie bawić.

 

03.11.2014
Bas zamieszkał w domu tymczasowym 🙂 Kocha swoich opiekunów całym sercem, jest oddany i wierny. Gości na początku obszczekuje, aby zaznaczyć, że są na jego terenie, ale po krótkiej chwili już przychodzi i podstawia łepek do głaskania. Bas ma wielki apetyt, który najlepiej zaspokajać suchą karmą, bo ją najlepiej toleruje, choć nie pogardzi od czasu do czasu jakimś smakołykiem. Dzięki temu ładnie przybiera na wadze i coraz mniej widoczne są wystające wcześniej żebra.

29.09.2014
Bas  jest zrównoważonym i spokojnym bokserem, ma bardzo pogodną naturę. Jest bardzo cichy, posłuszny oraz cierpliwy.
To już dojrzały pan, który doskonale panuje nad swoimi emocjami, a do szczęścia nie potrzeba mu wiele: ciepły i miły kat do spania oraz opiekun, który będzie zabierał go na spokojne spacery i poświęci trochę czasu na głaskanie.
Bas jest samodzielny,  nie narzuca się człowiekowi. To tak uroczy pies, że nie musi dużo robić by wzbudzić sympatie. Jest bardzo uczuciowy i łagodny, z ufnością podchodzi do nowo poznanych osób. Ulubionym zajęciem Basa podczas korzystania z uroków świata, jest tarzanie się w trawie – nie może się oprzeć zielonej murawie i jak tylko wstanie, ponownie się kładzie i zaczyna swój wesoły rytuał. Bas doskonale odnajdzie się w mieszkaniu, choć na pewno nie będzie miał nic przeciwko kawałkowi ogródka i trawnika do własnej dyspozycji. Możemy polecić go każdemu, kto zapewni mu atmosferę spokojnej radości, będzie fajnym kumplem zarówno dla starszych jak i młodszych.

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

bas4
bas5
bas1
bas3
bas2
Bas005
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]