Boksery w potrzebie

Abi

Pomorskie - dom tymczasowy
7 lat

02.03.2016

Abi mieszka we własnym domu. Jak tylko stwierdziła iż łóżko jest wygodne, uznała dom za swój. Wolontariuszki z którymi pojechała odwiedzić dom, pożegnała jak gości.

I dobrze. I tak powinno być.

Spełniamy 99% marzenia, by się spełniło dorzuć 1% podatku.

10.02.2016

„Abi z utęsknieniem szuka swojego stałego miejsca na tym świecie. Pomimo wieku – ok. 7 lat – jest suczką pełną energii i zadowolenia z życia. Bardzo przyjazna wobec ludzi (w tym dzieci), psów i innych zwierząt. Posłuszna i kochająca spanie w łóżku wraz ze swoim człowiekiem. Abi dokuczał ból stawów i kręgosłupa (spondyloza), dlatego codziennie łyka Arthrovet, suplement, który uwalnia ją od bólu i pozwala brykać jak młoda kózka. Bardzo pragniemy, aby Abi nie zestarzała się w fundacji… ”

27.01.2016

Abi zamieszkała w domu tymczasowym.

W międzyczasie odwiedziła gabinet weterynarza, musimy naszą panienkę jeszcze trochę podtuczyć, powoli wyrównać masę i odżywić mięśnie. W ogólnym badaniu weterynarz wyczuła bolesność kręgosłupa oraz w stawach przednich łap. Abi otrzymuje więc suplement diety ArthroVet. nie wykluczamy dalszej diagnostyki.

Suczka jest bardzo przyjazna, lubi Przytulanki. Zachęca do zabawy. W domu spokojna, raczej śpi – nie ma tendencji do brudzenia lub niszczenia.

Tylko ją kochać…Abi003

22.11.2015

Abi to średniej wielkości zgrabna suczka. Pod naszą opiekę trafiła ze schroniska, niestety nie znamy jej przeszłości. W pierwszym kontakcie przyjazna, sympatyczna. Niezbyt dobrze znosi pobyt w hotelowym boksie. Suczka ładnie chodzi na smyczy, zna kilka komend. Jest posłuszna.

Na spacerach lubi nagle złapać ząbkami za dłoń, nie wiemy skąd taki obyczaj. Bywa to zaskakujące i nieco bolesne. Będziemy z Abi pracowali nad wyeliminowaniem tego dziwacznego zachowania.

Szukamy dla niej domu tymczasowego lub stałego.

Galeria zdjęć

Abi001
Abi003
Abi002
abi004
X

Zaadoptuj mnie wirtualnie

Imię i nazwisko *

e-mail *

Kwota

Sponsorzy i partnerzy