Boksery w potrzebie

Łabunia

woj. mazowieckie - dom tymczasowy
9 lat

27.10.2014
Dawno o niej nie pisaliśmy – oczywiście przepraszamy.
Łabunia, w domu tymczasowym zwana Tosią żyje (i wygląda) jak przysłowiowy pączek w maśle. Kształtów nabrała…aż nadto – widać że dobrze się jej wiedzie. Kochana, przytulana…w swoim bezpiecznym miejscu na ziemi.

SONY DSC
SONY DSC

Suczka uwielbia wszelkie zainteresowanie, pieszczoty, rozmowy, bieganie, spacer – byle by być w centrum uwagi.
Zdrowotnie w porządku, zespół Cushinga „opanowany” dawka Vetorylu utrzymana w połowie czyli 1/2 tabletki dziennie (30 tabletek vetorylu 60 mg wystarcza na 2 m-ce. Koszt 400 zł)
To bardzo dobre wieści, mamy nadzieję że wciąż takie będziemy przekazywali.
Warto pomagać ? Warto ! To dzięki państwa wsparciu Tosia kwitnie.
Dziękujemy pani Eli która oddaje jej serce każdego dnia, oraz wszystkim którzy wspierają ją finansowo.

15.06.2013
Łabunia – Tosia przeobraziła się w piękną suczkę. Zaokrąglone kształty, błyszcząca sierść i dobre samopoczucie zdają się przeczyć okrutnej chorobie na którą cierpi. Łabunia ze względu na zespół Cushinga musi stale przyjmować kosztowny lek. Jednak jak widać gołym okiem leczenie przynosi efekty !
Naprawdę warto pomagać Łabuni.
Zapraszamy państwa do adopcji wirtualnej tej uroczej suczki.

05.03.2013
Łabunia zwana teraz Tosią zamieszkała w domu tymczasowym. Przyjaźń i wsparcie będą jej niezwykle potrzebne w najbliższym czasie.
Przeprowadzone badania potwierdziły iż Łabunia ma Cushinga – typ przysadkowy. Jej zły stan skóry – przełysienia i wyliniałość jest niestety tego skutkiem. Istnieje ogromna szansa iż lek na cushinga, vetoryl pomoże w rehabilitacji skóry. Mimo tak poważnej choroby wyniki badań krwi są dobre co dodatkowo napawa optymizmem.
Jednocześnie badania wykluczyły obecność pasożytów skórnych.
Zapraszamy państwa do skorzystania z możliwości wypełnienia PITu drogą elektorniczną. Udostępniamy tę możliwość w zakładce 1%

29.01.2013
Łabunia przeszła pod naszą opiekę i zamieszkała w hoteliku. Wkrótce przejdzie dodatkowe badania, o wynikach których poinformujemy.

07.01.2013
Otrzymaliśmy zgłoszenie o młodej bokserce znalezionej na wiejskich polach. Nasza Wolontariuszka pojechała od razu sprawdzić. Kupeczka nieszczęścia. Tragicznie wychudzona, ze świerzbowcem (na szczęście tym łagodniejszym, na nieszczęście oporny na leki). Przebywa w klinice weterynaryjnej i jest leczona. Po odżywieniu i wyleczeniu będzie wysterylizowana. Jest drobniutkiej budowy ciała. Do ludzi bardzo przyjazna. W tej chwili przebywa na Lubelszczyźnie.

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

SONY DSC
SONY DSC
labunia001
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
X

Zaadoptuj mnie wirtualnie

Imię i nazwisko *

e-mail *

Kwota

Sponsorzy i partnerzy