Boksery w potrzebie

Swaróg

Pomorze - dom tymczasowy
10 lat
Krystyna
530 482 000

17.07.2017

Swaróg, jesień życia maluje się w radosnych barwach, spokoju, bezpieczeństwa…Tak, nasz przyjaciel został adoptowany !

15.03.2017

Swaróg był na badaniach, nieźle się trzyma staruszek. Wątroba lekko niedomaga, ale weterynaryjna karma i małe tabletki powinny naprawić sytuację. Za jakiś czas sympatyczny pan przejdzie badania kontrolne.

Jest sympatycznym, spokojnym bokserem – takim, o jakim mówimy „bezproblemowy”

15.03.2017

SWARÓG niewiele pewnie ma wspólnego ze słowiańskim bogiem, nadane mu imię symbolizuje słońce i niebo… Bokser ma w sobie ogromna dozę spokoju, siły i dostojności zarazem. Pobyt w domu tymczasowym wyraźnie mu służy, jest na etapie oswajania się z kotem. Wszystko wskazuje na to, że relacje rozwiną się w prawidłowym kierunku…

Kontrolne badanie krwi wskazało nieznacznie podniesione parametry wątrobowe. Terapia ukierunkowana przez weterynarza pozwoli na zniwelowanie objawów i powstrzymanie dalszej degradacji. Swaróg jest już seniorem i bardzo szybko się męczy, wobec tego zaplanowano też badanie psiego serducha.

15.01.2017

Swaróg zamieszkał w domu tymczasowym.

10.01.2017

Starszy Pan? Bokser zawsze jest jak dziecko! Uwielbia zabawy w śniegu.

Swarog000 Swarog002 Swarog003 Swarog004 Swarog005 Swarog006

23.12.2016

Taki starszy Pan co na święta zostałby sam…

Swaróg, trafił pod opiekę Fundacji tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Znaleziono go na jednej z Trójmiejskich ulic, był przywiązany do ogrodzenia. Mieliśmy nadzieję, że zagubił się…wygląda jednak na to że nie. Jego ciało opowiada nam ciekawą historię, bokser musiał kiedyś mieć dom, dom z kanapą. Następnie z dużym prawdopodobieństwem wylądował na podwórku, może na łańcuchu? a może tylko obroża była zbyt ciasna.

Bokser jest po zabiegu usunięcia  nowotworu prawego jądra wielkości pomarańczy (nasieniak) wraz z drugim jądrem będącym w zaniku oraz z moszny. W badaniu USG nerka lewa o zmienionym kształcie, duża, nerki prawej nie znaleziono.  Wątroba powiększona, podwyższone parametry wątrobowe, do wspomagania farmakologicznego i kontroli za kilka tygodni.

Swaróg nie ma specjalnych wymagań żywieniowych.

Poszukuje domu ze spokojnymi ludźmi, po za zwykłymi (odpowiednio długimi) spacerami nie wymaga zwiększonej aktywności. Ludzie którzy stworzą dla niego rodzinę powinni zapewnić psu wsparcie psychiczne, a tym samym zwolnić go z obowiązku ochrony ich.

Swaróg jest w pierwszym kontakcie nieco nieufny.

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

Swarog003
swarog001
Swarog005
Swarog004
Swarog002
Swarog000
swarog000
Swarog001
Swarog006
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]