Boksery w potrzebie

Diablo

pomorskie - dom
4 lata

23.07.2015

Pierwsze relacje z nowego domu brzmią obiecująco i optymistycznie. Diablo zmienił imię na Fafik by prócz jego sylwetki nic nie wzbudzało lęku. Daje swoim nowym opiekunom mnustwo radości i czułości, a także wyzwania ponieważ nasz przyjaciel musi się jeszcze pewnych rzeczy nauczyć.

Pozdrawiamy Fafika i jego nową rodzinę.

12.07.2015

Odjechał.

Zamieszkał nowe serca i nowy dom.

Diablo007

12.06.2015

Diablo przeszedł pod naszą opiekę. Zafundowaliśmy mu badanie kontrolne u weterynarza, zabieg kastracji i umieściliśmy w domu tymczasowym. Tam ma szanse zaprzyjaźnić się z filigranową bokserką Roxi.

 

24.03.2015

Diablo jest dużym pięknym bokserem. Jest zadbanym, zdrowym psem. Regularnie szczepiony, nie chorował i nie miał zabiegów operacyjnych. Nie kastrowany.

Przyjazny, rodzinny bokser, reaguje na podstawowe komendy. Nauczony jeść tylko i wyłącznie z własnej miski nie żebrze przy stole. Pozostawiony w domu nie brudzi, nie niszczy. Jest młody, energiczny i aktywny. Szukamy dla niego domu w którym rodzina po zakończeniu zajęć będzie miała czas na zabawę, długi spacer lub bieganie z psem.

Diablo nie ma zachowań do korekty. Ze względu na duży gabaryt należy zachować ostrożność przy zabawach w gronie małych dzieci.

Na nowych opiekunów Diablo oczekuje w rodzinnym domu.

Galeria zdjęć

Diablo007
Diablo000
Diablo002
Diablo001
Diablo003
X

Zaadoptuj mnie wirtualnie

Imię i nazwisko *

e-mail *

Kwota

Sponsorzy i partnerzy