Boksery w potrzebie

Sonia

Śląśkie - hotelik
6 lat
Basia
723 186 706 po 18.00

12.11.2016

Chyba jest dobrze?

soniatomas000

06.11.2016

Mimo deszczu dziś odbył się spacer zapoznawczy. Do Sonii przyjechał bokser Tomas z opiekunem. Tomas zakochał się od pierwszego wejrzenia, ale Sonia potrzebowała więcej czasu. Krok po kroku, cierpliwie…aż wsiedli razem do samochodu i odjechali do domu, oddalonego bagatela o 430km.

Trzymamy kciuki, za dobre relacje bokserów.

21.10.2016

Nasza podopieczna przeszła zabieg sterylizacji, zniosła go dobrze, rana ładnie się goi. Suczka ma dobry nastrój i apetyt. Niecierpliwie czeka aż zamieszka w nowym domu.

Szkoda, że zdjęcia nie oddają w pełni jej uroku osobistego.

11.10.2016

Sonia odwiedziła gabinet weterynaryjny. Wyniki badań krwi są dobre, ogólny stan zdrowia określono na dobry. Suczka została zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana.

Na grzbiecie ma niewielki guzek, wykonano biopsję, czekamy na wyniki.

Suczka jest w dobrym nastroju,  w weekend wraz z wolontariuszką i opiekunka z hotelu wzięła udział w dogtrekkingu. Jest dobrą towarzyszką marszy i spacerów. W relacjach z większymi lub równymi sobie psami nie ma większych problemów, mniejsze traktuje jak zwierzynę łowną. Przyjmuje cichą pozycję do ataku.

Wymagana czujność i wstępna praca na smyczy. Poszukujemy czułego, ale stanowczego opiekuna.

30.09.2016

Sonia to 6 letnia, pręgowana piękność. Jest średniej wielkości bokserką w dobrej kondycji zdrowotnej. Pod naszą opiekę trafiła z powodu zmian jakie zaszły w jej rodzinie.

Nie znamy jeszcze stosunku Sonii do kotów oraz innych psów. W ciągu najbliższych dni postaramy się ją poznać. Nie jest psem zaniedbanym fizycznie, jeśli wyniki badań potwierdzą nasze spostrzeżenia Sonia w najbliższych dniach zostanie wysterylizowana.

Sonia potrafi chodzić na smyczy, nie znamy jednak zakresu komend na jakie reaguje. Jest raczej spokojną, pogodną suczką. Nie ma problemu przy poznawaniu nowych osób. Zna i wydaje się lubi jazdę samochodem.

Galeria zdjęć

Sonia000
Sprite099
Sonia001
soniatomas000
X

Zaadoptuj mnie wirtualnie

Imię i nazwisko *

e-mail *

Kwota

Sponsorzy i partnerzy