Boksery w potrzebie

Laura

Dolnośląskie - hotel
3 lata

12.02.2018

Jedną łapą w domu, całym sercem w domu. Laura zostaje na zawsze w domu tymczasowym. Czekamy tylko na podpisanie umowy „i nie opuszczę Cię aż do śmierci…”

12.01.2018

Dom to dom! Pies szczęśliwy, pies wesoły. Jak dotąd Laura nie niszczy i nie brudzi w domu.

Przeszła zabieg sterylizacji oraz oględziny pęcherza, który wcześniej zwrócił uwagę lek.weterynarzy.

16.12.2017

Laura zamieszkała w domu tymczasowym – trzymamy kciuki, wyzwanie? psikus? ciężka i owocna praca? miłość wszystko wybaczy?

12.12.2017

Wielki guz na szyi okazał się wynikiem stanu zapalnego ślinianki. Ponieważ taki stan trwał bardzo długo i z tego co udało nam się dowiedzieć nie był to pierwszy raz usunięcie ślinianki nie było łatwe. Zespół lekarzy weterynarii przez klika godzin wyłuskiwał fragmenty ślinianki..,pozostawienie mogło bowiem wywołać wznowę (już nie tak spektakularną) Dla pewności materiał został wysłany na badanie histopatologiczne.

06.12.2017

Laura nie chce mieszkać w hotelu, ewidentnie brak jej wysiłku umysłowego więc przekłada swoje zdolności na…nową aranżację wnętrz.

28.11.2017

Jaka jest historia Laury? Niewiele wiemy, ostatnie miesiące spędziła przy zakładzie usługowym. Uniknęła bezdomności, jednak nie były to warunki odpowiednie dla delikatnej bokserki dlatego opiekun zdecydował się przekazać ją nam byśmy znaleźli jej odpowiedni dom.

Laura ma trzy lata, jest pręgowaną pięknością. Od pierwszego kontaktu ufna i łagodna. Chwilami odrobinę niesforna i niedelikatna. W głowie ma wyraźnie szczenięce marzenia. Chętna do zabaw, psot i przytulanek. Łasa na przysmaki i pochwały. Lubi podróżować samochodem, na smyczy ciągnie…Ale może być to spowodowane dużą przerwą w spacerach. Pozostawiona sama nie niszczy ani nie brudzi.

W stosunku do innych psów zachowuje się neutralnie, w niektórych przypadkach wykazując odrobinę sympatii.

W czasie wizyt u weterynarzy podczas badań próbowała się łagodnie bronić, chwytała delikatnie za ręce by odsunąć je od swojego ciała. Po skończonym badaniu chętnie przyjęła przysmaki i zachowywała się swobodnie.

Ciekawa świata, węszy i poznaje nowe miejsca bez większego lęku. W sytuacji kryzysowej szuka kontaktu z człowiekiem.

Laura ma na szyi dużą zmianę, wypełnia ona przyłożoną dłoń w całości. Wykonaliśmy podstawowe badania krwi oraz biopsję i rtg czaszki by skonsultować dalsze postępowanie z lek.wet. onkologami.

Wkrótce poznamy suczkę bliżej.

Szukamy domu lub domu tymczasowego gotowego na aktywności z psem, na czułą opiekę oraz wzmacnianie pozytywnych zachowań.

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

2277b54c777318b95d18cd319e705a63
28233545_2139710416043333_917113441_n
Laura001
DSC_0607
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]