Dary i darowizny

Fundacja Boksery w Potrzebie, to szczególne miejsce, w którym swoją przystań, na dłuższy lub krótszy czas znajdują boksery. Bezdomne, porzucone, chore. Nie jesteśmy w stanie odmówić pomocy tym najbardziej potrzebującym, chociaż czasem nasze możliwości bywają ograniczone. Z roku na rok systematycznie wzrasta liczba zwierząt, które przebywając pod naszą opieką wymagają specjalnego traktowania w postaci leczenia, zakupu specjalistycznej karmy, zakwaterowania w hotelu.
Praca naszej Fundacji opiera się głównie na wolontariacie, jednak bezlitośnie rosnąca liczba bokserów w potrzebie zmusza nas do poszukiwania dodatkowych źródeł czerpania pomocy, dlatego zwracamy się z prośbą do osób prywatnych lub firm, by pomogły nam w utrzymaniu naszych podopiecznych.
• Przyjmujemy dary rzeczowe:
• karmy bytowe, czyli zwyczajne karmy dla psów ras dużych i średnich
• karmy specjalistyczne z linii weterynaryjnej
• karmy przeznaczone dla starszych psów
• środki czystości, proszki do prania, odkażania, usuwania zapachów (uryny, kału)
• środki higieniczne głównie podkłady jednorazowe
• środki przeciw pasożytom (obroże i krople, np. Frontline, FipRex, Advocat, Kiltix),
• znaczki pocztowe oraz koperty zwykłe i bąbelkowe (każdy wymiar),
• zabawki dla psów
• smycze, obroże oraz szelki (odpowiadające rozmiarem gabarytom boksera).
• legowiska, koce, kocyki, kołderki dziecięce
• klatki kennelowe, maty samochodowe dla psów
• pomoc przy tworzeniu grafik, plakatów oraz zdjęcia niezbędne do celów promocyjnych

W razie dodatkowych pytań, związanych z chęcią udzielenia pomocy, prosimy kontaktować się mailowo – adopcje@fundacja-bokserywpotrzebie.pl.
• Przyjmujemy pomoc finansową w każdej wysokości
Środki pieniężne, z dopiskiem „na cele statutowe”, należy kierować na konto Fundacji:
Boksery w Potrzebie
Zgrupowania Żmija 25/49
Konto bankowe: 87 1090 1870 0000 0001 0841 2247
SWIFT: WBKPPLPP (dla przelewów zagranicznych)
BZ WBK S. A. XVIII Oddział w Warszawie.
• Można dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym lub na aukcji internetowej na Allegro.
• Można adoptować wirtualnie boksera w potrzebie
• Można w corocznym rozliczeniu podarować nam 1% podatku dochodowego.
• Zapraszamy do udziału w Akcji Ledwo Dycha