Boksery w potrzebie

Heńka

Kaszuby - hotel
5 lat
Krystyna
530 482 000

16.04.2017

Henia zamieszkała w nowym domu.

12.04.2017

Wolontariuszka, której jako pierwszej Heńka zabrała serce mogła mieć tylko nadzieję, że nie jest ostatnia… Życie piesze piękny scenariusz, nasza przyjaciółka poruszyła wiele serc, mamy nadzieję, że wkrótce zamieszka w swoim nowym domu.

Tymczasem, wciąż pod opieką Fundacji przeszła podstawowe badania oraz ze względu na bolesność sromu kastrację. Wyniki badań są prawidłowe, suczka wymaga jedynie delikatnego żywienia, suplementów i miłości. Zabieg przeszła bez komplikacji, bardzo szybko wraca do pełnej formy.

Heńka z przyjemnością spaceruje i biega po trawie, lubi towarzystwo ludzi – z psami nie ma większych problemów. Szybko i chętnie się uczy, dobrze adaptuje w nowych warunkach. Nie jest pozbawiona lęków, nowy dom musi  się z tym liczyć.

Suczka potrzebuje bardzo dużo miłości, cierpliwości – potrzebuje ruchu, zabaw i nauki.

W hotelowym pokoiku nie brudzi, nie niszczy sprzętów. Szybko zjada posiłki.

rozliczpit.org i pomóż bokserom takim jak Heńka!

03.04.2017

Nasze wolontariuszki wzięły udział w akcji likwidacji pseudohodowli.  Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami z pomocą wielu organizacji zlikwidowało pseudohodowlę i zamieniło koszmarne warunki bytowe 78 psów…w tym naszej nowej przyjaciółki Heńki.

Nie wiemy ile ma lat, ile razy rodziła i ile razy oglądała świat po za „stodołą’ w której mieszkała.  Gwiazda hodowli „na słomie chowane” prawdopodobnie żywiona nieświeżymi resztkami z ubojni. Mimo wszystko w pierwszym kontakcie bardzo żywiołowa, przyjazna. Optymistka. Bardzo spodobało jej się wnętrze samochodu wolontariuszki, z przyjemnością podróżowała. Do wzbudzenia radosnego podrygiwania ogonka wystarczyło kilka ciepłych słów.

Z przyjemnością biegała po trawie, szybko zjadła kolację w hotelu. A kocyk, wydał jej się łożem księżniczki z bajki…

Heńka dostaje specjalistyczną karmę, która pozwoli jej  na spokojną regenerację organizmu. Została odrobaczona i zabezpieczona na insekty. Za kilka dni przejdzie badania, jeśli stan zdrowia pozwoli zostanie zaszczepiona.

Przyszły opiekun musi być człowiekiem cierpliwym, Heńka nie zna życia po za ciasną stodołą z ograniczoną przestrzenią, dostępem światła … dźwięków…zabawy, ruchu i oczywiście dobrego zachowania. Wszystko przed nią…koszmar za nią!

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

Henka004
Henka000
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]