Balto

śląskie - hotelik
Beata
23.08.2022
Pod opieką spokojnych, pewnych siebie opiekunów hotelowych Balto zachowuje się poprawnie, staramy się aby codzienność uczyła go prawidłowego zachowania, by poczucie bezpieczeństwa i zaufania do człowieka skutkowało spokojem i posłuszeństwem. Zależy nam by Balto w chwilach niepewności nie przyjmował postawy grożącej.
Niestety – ten śliczny , zdrowy pies nie może zamieszkać z dziećmi a jeśli dom odwiedzają dzieci musi być nauczony spokoju w separacji. Możliwą przyczyną potencjalnej agresji wobec dzieci, grożenia jest głęboko zakorzeniony lęk i niepewność.
23.07.2022
OPIS PSA
Imię: #Balto
Wiek w dniu przyjęcia do fundacji: 5 lat
Umaszczenie: pręgowany z białymi znaczeniami
Wielkość: średni, szczupły
Historia psa: pies kupiony w wieku 5 miesięcy w pseudohodowli. Przepracowano lęk separacyjny, ciągnięcie na smyczy. Ze względu na strach przed dziećmi pies był od nich całkowicie separowany. W domu opiekunów również pojawiło się dziecko, pies go nie zaakceptował. W kolejnym domu wykazywał zachowania grożące co przestraszyło i  zniechęciło nowych opiekunów.
Status prawny psa: własność fundacji
ZDROWIE FIZYCZNE I PSYCHICZNE
Żywienie: karmy suche, hotel Barf
Szczepienia: wszystkie