Boksery w potrzebie

Astor

śląskie - dom tymczasowy
6 lat
Renata
791 540 050

23.05.2020

Spakował walizeczkę, wsiadł do samochodu i pojechał – teraz ma rodzinę, ma ludzi którzy będą kochali, głaskali i opiekowali się nim już zawsze.

 

29.04.2020

Wrażliwym punktem tego psa jest ruchliwy ogon, ogon żyje własnym życiem i co rusz ulega uszkodzeniu. Zaraz po przyjściu pod opiekę fundacji udało nam się zabliźnić rankę na końcówce ogona niestety raz po raz Astor go uszkadza.

Wyniki badań krwi nie są złe, Astor wymaga jedynie zmiany żywienia na delikatne – lekko przekroczone parametry trzustki i wątroby. Jeśli wszystko dobrze się ułoży po majówce Astor zostanie wykastrowany.

Gdzie dom?

14.04.2020

Astor jest  opanowanym, raczej spokojnym psem co nie oznacza, że bark mu energii i typowej dla boksera radości.   Jest kontaktowy, na smyczy mocno ciągnie.

Nie zaczepia innych psów…nie wiemy jednak jak zareaguje sprowokowany.

Nie niszczy i nie brudzi gdy zostaje sam .

24.03.2020

Astor z budy… wyraźne  wytarcie sierści na szyi poświadcza to co już wiemy – większość swojego życia Astor spędził na łańcuchu, następnie awansem zamieszkał w kojcu.

To sympatyczny, łagodny pies który przy spokojnym, przyjaznym podejściu stanie się wspaniałym towarzyszem. Wymaga dużych pokładów cierpliwości  i pracy ze względu na braki w „wykształceniu” wygląda jednak na psa który szybko i chętnie się uczy.

Z wywiadu dowiedzieliśmy się, że miał ostre starcie z innym psem, blizny na głowie mogą być tego dowodem – jednak w kontaktach przez ogrodzenie nie wykazał ani agresji ani nadmiernego zainteresowania innymi psami. Wymaga treningu czystości, chodzenia na smyczy .

Wkrótce zabierzemy go na badania weterynaryjne.

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

DSC_1020
Astor002
Astor001
DSC_1016
DSC_1006
DSC_1007
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]