Boksery w potrzebie

Zuza

10.09.2014
ZUZA zamieszkała ze swoją rodziną. Pańciostwo powiedzieli, że czują się tak, jakby Zuzka była z nimi od zawsze. Weszła w domek (jak z bajki), faktycznie, jakby tam mieszkała od zawsze. Od razu wzięła w posiadanie posłanko, pogoniła swoją przyjaciółkę Bunię, która pojechała ją pożegnać. Na tarasie położyła się w bujanej ławie, głowę wtuliła w pani kolana i… ja już tu mieszkam.
Dziękujemy nowemu domkowi i życzymy wszystkiego co najpiękniejsze!

03.09.2014
Zuza – dostojna starowinka! Wspaniale sprawdzi się w domu już niemłodych ludzi. Na spacerek – owszem, ale nie za długi, proszę. Lubi wrócić na kanapę i być miziana. Na smyczy oraz bez smyczy przy nodze chodzi bez zarzutu. Miski nie broni, może być kot w domu lub inny pies, który toleruje towarzystwo. Kocha ludzi! Jest absolutnie miziańska. Ma stare, nieleczone złamanie tylnej łapki (skręcona kość), dlatego nie przepada za długimi spacerami. Łapka nie przeszkadza, a masaże ścięgien i mięśni wyraźnie poprawiają sytuację (robione w domu, przez opiekuna).

29.04.2014
Zuza serce ma jak przysłowiowy dzwon. Bokserka miała zrobione badania kardiologiczne i badanie USG jamy brzusznej. W USG jamy brzusznej bez przykrych niespodzianek, narządy odzwierciedlają jej wiek. Nieznacznie powiększona śledziona – jakby stan po zapalny również nie wywołuje dużego niepokoju.
Taki dobry stan wewnętrzny widać również na zewnątrz, w zwykłym bokserzym życiu –
to kolejna zakamuflowana babcia z cyklu – w kuprze baterie mam. Niby spokojna, taka stateczna, ale jak się rozbiega, kiedy się rozbawi fantazję ma nieadekwatną do etykietki z wiekiem. Cieszy oko i serce.
Ale niestety, beczka miodu dziegciem zaprawiona Zuza wymaga pewnych zabiegów w paszczy, niezbędnych do prawidłowego, komfortowego życia oraz by uniknąć późniejszych powikłań. Termin zabiegu planowany na 29 kwietnia.

23.02.2014
Zuza została naszą podopieczną i zamieszkała w domu tymczasowym.
Sunia jest chudziutka, raczej drobnej budowy ciała. Drogę do domu tymczasowego zniosła dobrze, od razu poszła spać w czasie transportu.
Jest bardzo wesoła, tylko czeka na dobra okazję do zabawy. Ma kilka narośli na łapach i koło fafli, oszczędza nieco przednią łapę. Jest zagubiona, ale chce się bawić, cieszy się na pieszczotki.

Galeria zdjęć

zuza001
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]