Boksery w potrzebie

Vincent

Warszawa - dom tymczasowy
10 miesięcy

27.06.2015

Plany opiekuńcze mieliśmy długoterminowe, ale jak to ze szczęściem bywa pojawiło się znienacka. Objęło Vincenta małymi rączkami, zaproponowało miejsce obok w łóżku…oraz dozgonną przyjaźń. Słusznie się domyślacie, Vincent pojechał do nowego własnego domu.

20.06.2015

Pełen energii i zapału, wymaga nauki którą pobiera z przyjemnością. Zaprzyjaźniony z rezydentem Bazylem zajmuje większość miejsca na łóżku tymczasowej opiekunki, nieco zdziwiony że trzeba się odrobinę posunąć. Uwielbia ludzkie towarzystwo, psy zachęca do zabawy.

Vincent ma odstające dolne powieki, przez to wysuszają mu się oczka i ma nadprodukcję łez. Stąd brzydkie zacieki na pyszczku. Być może w przyszłości będzie wymagał interwencji chirurgicznej.

15.06.2015

Vincent jest pełnym energii i dziecięcej radości szczeniakiem. Ma 10 miesięcy okazał się zbyt silny dla swojej opiekunki. Zna podstawowe komendy, Wymaga pracy jak każdy szczeniak – wielu ćwiczeń, zabaw, spacerów oraz nauki zostawania samemu. Vincentowi być może ze względu na zmianę domu zdarza się nie utrzymać czystości.

Vincent jest zdrowy, nie ma specjalnych wymagań żywieniowych. Ponieważ ma białe umaszczenie wymaga dbałości o skórę, jednak na obecnym etapie nie stwierdziliśmy problemów.

Poszukujemy opiekunów którzy są świadomi wymagań rasy, prowadzą aktywny tryb życia i są w stanie poświęcić psu następne naście lat życia.

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

Vin001
Vin000
Vin002
X

Zaadoptuj mnie wirtualnie

Imię i nazwisko *

e-mail *

Kwota

Sponsorzy i partnerzy