Boksery w potrzebie

Tygrys

Brodnica - dom stały

10.11.2014
Dziś Tygrysek zamieszkał w Nowym Domu! Wszystkiego najlepszego dla Tygryska i nowej rodziny! 🙂

10.09.2014
Tygrys jest już po kastracji, wystający ząbek został odkamieniony. W związku ze zmianami kostnymi Tygrys został przeniesiony do domu tymczasowego gdzie będzie jego opiekunka – fizjoterapeutka – będzie wykonywała mu masaże mające na celu poprawę w obszarze ścięgien i mięśni.
Jeśli ktoś zdecyduje się otworzyć przed nim swoje serce i swój dom – doświadczy wiele radości i szczęścia, ponieważ Tigi, jest wspaniałym psem, kochającym całym sobą!

04.09.2014
TYGRYS, TIGI – to absolutnie wspaniały pies. Młody nie jest i ma uszkodzoną łapkę (stare, nieleczone złamanie). Porusza się bez problemu, ale dużo schodów oraz długie spacery nie są wskazane. Może podpierać się tą złamaną łapką, ale nie używa jej biegając. Biegać – lubi! Skakać – lubi! Brykać – lubi! i miziać się, łasić do człowieka – lubi! Autem jeździć – lubi. Kręci całą dupcią, witając się z człowiekiem.
Jest obecnie dożywiany, ponieważ brakuje mu troszkę ciałka.
Bardzo odpowiedni do każdego domu. Ładnie chodzi na smyczy, przychodzi na zawołanie, można go bezpiecznie spuścić na spacerze z uwięzi. Komunikuje się bardzo dojrzale z innymi psami, na koty nie reaguje. Miski nie broni. Ładnie zostaje w domu, niczego nie niszczy.
W najbliższych dniach zostanie wykastrowany, wyniki krwi ma dobre.

Galeria zdjęć

tygrys2
tygrys4
Tygro2
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]