Boksery w potrzebie

Tajson

woj. pomorskie - hotelik
9 lat
Marta
602 688 279

30.10.2018

Wizyta w gabinecie weterynaryjnym to nie jest to co Tajson lubi najbardziej… badanie było trudne bo przestraszony pies kłapał zębami i próbował się od oględzin wymigać. Dlatego badania było robione na dwie raty by dać nieco bohaterowi akcji się oswoić z planem.

Jaki skutek tych oględzin? Okazało się że biedak ma zapalenie ucha i pęcherza. Zamieszkiwało go też całkiem sporo pasożytów…

Dostał leki i dziś już zapomina o niedogodnościach.

Lubi zabawy miśki, maskotki, przytulanki – lubi być głaskany i drapany za uszkiem. W środowisku o niedużym natężeniu ruchu nie ma problemu w poruszaniu się na smyczy. Nie brudzi i nie niszczy w hotelowym pokoiku. Łasy na nagrody i pochwały z pewnością będzie pilnym uczniem – wyczuwamy w nim niewykorzystany potencjał!

W przyszłości trzeba będzie Tajsonowi usunąć zmianę skórną z klatki piersiowej a także poddać zabiegowi kastracji (zmiana na jądrze) Tymczasem Tajson korzysta z uroków tegorocznej jesieni

06.10.2018

Wczoraj dołączył do nas Tajson. Ten piękny bokser szuka nowego domu. Chaty na lata – chaty pełnej miłości.

Ma 9 lat, za chwilę zrobimy mu podstawowe badania. Stracił dom bo…stracił.  Wolontariuszka dostrzegła w uchu rankę, nadziąślaki i podejrzewa zapalenie pęcherza prócz tego chłopak wygląda całkiem dobrze. Więcej napiszemy po spotkaniu z lekarzem.

W pierwszym kontakcie bardzo łagodny, lubi pieszczoty chętnie się przytula. Na zabawki reaguje ożywieniem, ma bowiem spore pokłady psiej radości.

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

IMG_1023
IMG_1037
IMG_1032
IMG_0975
IMG_1023
IMG_1036
X

Zaadoptuj mnie wirtualnie

Imię i nazwisko *

e-mail *

Kwota

Sponsorzy i partnerzy