Boksery w potrzebie

Smutek

25.04.2014
Smutek znalazł dom na swoją boksiową emeryturę 🙂 Ma towarzystwo innych psiaków i miłość od nowego Opiekuna – lubimy takie szczęśliwe zakończenia 🙂 Powodzenia!

01.04.2014
Smutek to bardzo sympatyczny bokser, stateczny jak wiek nakazuje – czy radosny? Już wkrótce się przekonamy. Staruszek warunki hotelowe zaakceptował, wyraźnie poczuł się swobodniej niż w schronisku. Dobrze karmiony, z rozmysłem, ma szansę pięknie zaokrąglić boczki.
Tymczasem przeszedł podstawowe badania krwi – wyniki są co najmniej zadowalające, bokser ma jedynie lekkie odchylenia od norm, także dobre jedzenie i spokój powinny wyrównać niedobory. Z wymazu z ucha wiemy, iż namnożyły się tam bakterie tlenowe – rozpoczęto więc leczenie celowo dobranym antybiotykiem. Czekamy na efekty.
Wkrótce nowe wieści.
Zapraszamy państwa do wsparcia Bokserów w Potrzebie 1% podatku dochodowego za 2013 rok, pamiętajcie o nas wypełniając PIT.

26.03.2014
Smutek jest już bezpieczny pod naszą opieką. Zamieszkał w hotelu przy klinice weterynaryjnej. Czekają go teraz badania i mamy nadzieję, że szybko znajdzie swój nowy dom. Więcj informacji wkrótce.

22.03.2014
Smutek – w wieku 7-8 lat porzucony w pobliżu centrum handlowego.
Bardzo wychudzony (waży około 20 kg) – tułał się przez kilka tygodni; w schronisku bardzo wystraszony – nie chciał nawet wyjść ze naszym wolontariuszem na spacer. Na zewnątrz troszkę mu tyłeczek odżył – taka przylepa i pierdółka z niego spragniona głaskania – bardzo chciał z Maćkiem pojechać – byle dalej ze schroniska.
Świetny kandydat na przyjaciela całej rodziny – po prostu ideał.

Galeria zdjęć

smutek001
X

Zaadoptuj mnie wirtualnie

Imię i nazwisko *

e-mail *

Kwota

Sponsorzy i partnerzy