Boksery w potrzebie

Rudolf

Opolskie - hotel
około 8 lat
Mariola
605 953 930

23.01.2015

Ogromny żal, niebywały smutek…

Rudi, o czym przekonał nas wynik badania rezonansem magnetycznym cierpiał z powodu nie małego nowotworu w mózgu. To on wywoływał złe napięcia mięśniowe, niepokojące utraty równowagi…

Weterynarze nie pozostawili złudzeń…

Rudi został przeprowadzony za Tęczowy Most.

Dziękujemy wszystkim którzy z nami próbowali uratować Rudolfa.

15.01.2015

Rudolf opuścił klinikę, mimo chęci umieszczenia go w domu tymczasowym musieliśmy zawieźć go do zaprzyjaźnionego hotelu. Dlaczego ?

Ponieważ Rudi nie potrafi pokonać schodów,  stanowi to ogromny problem i fizyczny i psychiczny u boksera.

W hotelu otrzymał coś więcej niż zwykłą opiekę, został otoczony troską i zaangażowaniem w poprawę jego samopoczucia i stanu zdrowia.

Podejmujemy wszelkie działania, sprawdzamy wszystkie opcje diagnostyki i leczenia naszego przyjaciela.

Prócz trzymania kciuków co możesz dla niego zrobić ?

Adoptuj wirtualnie, przekaż nam 1% podatku dochodowego.

29.12.2014

Ponieważ wyniki badań krwi były dobre, a do wykonania zdjęć RTG niezbędna była narkoza wykorzystaliśmy ten fakt i Rudi przeszedł także zabieg kastracji.

Zdjęcie RTG wprawdzie ujawniło zmiany w części krzyżowej i piersiowej kręgosłupa, ale za małe na to, żeby mogły tak mocno wpływać na problemy z chodzeniem i staniem.  Tymczasem otrzymuje leki sterydowe, ich podanie daje szanse na poprawę stanu, zniwelują także istniejące obrzęki.

Konieczne są  badania neurologiczne.

 

23.12.2014

Błąkał się w lesie, chory, głodny i skrzywdzony…jak zagubiony renifer Świętego Mikołaja. Dzięki pomocy dobrych ludzi trafił pod naszą opiekę, święta spędzi w klinice.

Rudi jest dużym psem, mimo iż nie jest krągły waży 40kg. Ma duże problemy z poruszaniem się, jest w stanie zrobić ledwie kilka kroków, traci równowagę przy siusianiu. Z całą pewnością konieczna będzie diagnostyka i leczenie.

Badania krwi oraz USG nie wykazały przyczyny problemu. Jutro będzie prześwietlony ponieważ weterynarze podejrzewają spondylozę – nie wykluczają jednak problemów neurologicznych.

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

Rudi001
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]