Boksery w potrzebie

Ruda

pomorskie - hotel pod okiem trenera
6 lat
Krystyna
530-482-000

3.12.2015

Ruda ma dom.

Wierzymy, że stworzy w nim niepowtarzalną atmosferę.

17.11.2015

Ruda pod okiem trenera, przy wzmocnieniu przez naszego Beresa (wprawdzie trudno mu znaleźć wspólny język z ludźmi ale z psami nie ma problemów komunikacyjnych) pracuje nad swoim lękiem separacyjnym, a dodatkowo nad poprawnymi zachowaniami wobec innych psów. Trzeba przyznać, że to bystra i pojętna suczka.

Lęk pokonuje powolutku, przyszli opiekunowie z całą pewnością będą musieli nadal pracować i przestrzegać zaleceń behawioralnych.

30.10.2015

Ruda potrzebuje miłości, czułości i towarzystwa człowieka. Czasem nadmiar emocji ją przytłacza, potrzebuje wtedy wyciszenia. Codziennie ma dużo energii, przywykła do aktywnego trybu życia poszukujemy więc człowieka który nie skraca spaceru do szybkiego załatwienia potrzeb fizjologicznych ale ma w zanadrzu czas i pomysł na zabawę z psem. Ruda lubi biegać, biegała za rowerem, pływała z poprzednim opiekunem. Na widok piłki kipi radością, jest szybka i sprawna.

Ale samotna…

22.10.2015

Ruda jest ruda, drobna i sympatyczna. Nie układało jej się w życiu, kilka razy zmieniała rodziny z którymi mieszkała. Tym razem w szczęściu chcemy pomóc jej my. Suczka jest łagodna, nie ma problemu w kontakcie z obcymi choć nowe sytuacje i otoczenia stresują ją. U weterynarza zachowuje się spokojnie – wiemy to ponieważ pod naszą opieką przeszła zabieg sterylizacji, usunięcia niegroźnej narośli z czoła oraz nadziąślaków.

Suczka jest radosna, energiczna, zna i wykonuje podstawowe komendy. Lubi jeździć samochodem, dobrze się w nim zachowuje. Nie broni zasobów (miski, zabawki).

Niestety, zmiany miejsc zamieszkania wywołały u Rudej lęk separacyjny. Obecnie suczka pracuje ze specjalistą, mamy nadzieję na pozytywne zmiany.

Poszukujemy dla niej domu z aktywnymi ludźmi, gotowymi do pracy z psem. Tymczasem warunkiem jest stałe przebywanie któregoś z domowników z psem. Oraz deklaracja dalszej pracy w walce z lękiem.

 

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

RudaiKot
Ruda000
X

Zaadoptuj mnie wirtualnie

Imię i nazwisko *

e-mail *

Kwota

Sponsorzy i partnerzy