Boksery w potrzebie

Rino

31.01.2014
Rino zostaje już na zawsze w swoim dotychczasowym domu „na chwilę” 🙂 Świetnie dogadał się z suniami rezydentkami i z domownikami, więc decyzja mogła być tylko jedna. Pięknie dziękujemy za dom dla tego psiaka i życzymy powodzenia!

16.01.2014
Doświadczenia życiowe odcisnęły na Rino piętno. Bokser niesie ze sobą bagaż złych doświadczeń i wspomnień. Opieka nad nim wymaga ogromnej siły spokoju, cierpliwości i hartu ducha. Rino potrzebuje czasu by nie traktować człowieka jak zagrożenia. W dobrze dobranych warunkach, przy wsparciu specjalistów Rino buduje poczucie bezpieczeństwa. Jeśli uda się zyskać jego zaufanie, będzie można wspólnie z nim budować nową, szczęśliwą przyszłość.
Udało się zrobić badania, dzięki nim wiemy że Rino to zdrowy pies.
Wyniki badania moczu, krwi oraz USG jamy brzusznej są dobre.
***
W ostatnim czasie Fundacja Boksery w Potrzebie w równym stopniu leczy rany fizyczne, jak i psychiczne psów. Źle potraktowane boksery wymagają kosztownego wsparcia behawiorystów. Dlatego zwracamy się z niemilknącym apelem o przekazywanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dzięki zgromadzonym środkom zapewnimy im lepsze życie.

02.01.2014
Rino przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym. Boksio jest jeszcze mocno nieufny, więc trwa jego oswajanie z nowym miejscem i nową opiekunką. Rino przeszedł jeszcze w schronisku zabieg kastracji. Wkrótce nowe wieści.

04.12.2013
Rino trafił do schroniska z ulicy. Błąkał się samotnie. Rinuś to psiak domowy, jest wystraszony schroniskową rzeczywistością. Jest wychudzony, widać to po wystających żebrach i kręgach. Ma piękny i długi ogon.
Z psiakami na wybiegu i spacerach dogaduje się bez problemu, jednak pilnuje swoich misek.

Galeria zdjęć

rino001
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]