Boksery w potrzebie

Pedro

25.01.2014
Dzięki sprawnej i szybkiej akcji naszych Wolontariuszy udało sie pomóc Pedrowi. Boksio opuścił schronisko i …. Wydarzyła się jeszcze jedna wspaniała rzecz – boksio powędrował od razu do swojego nowego domu 🙂 Powodzenia!

21.01.2014
W jednym z dolnośląskich schronisk przebywa Pedro. Takie daliśmy mu imię, choć właściwie na razie na żadne nie reaguje. W niedzielę Pedra odwiedził Piotrek, poniżej jego relacja:
„Jest dostojnym bardzo ładnie umaszczonym bokserem, trochę wychudzony. Przywitał mnie szczekaniem wraz ze wszystkimi innymi psami w schronisku. Gdy się zbliżyłem do kojca wycofał się w kąt boksu, jest nieufny i wylękniony, swoje lęki przełamuje w obecności kabanosa, po którym zaczyna być zaciekawiony i radosny.
W boksie mieszka sam, został zachipowany w schronisku.”
Jedno jest pewne: w warunkach schroniskowych ten pies długo sobie nie poradzi. W dodatku idzie do Polski zimny front, a dla boksera zima w budzie to tragedia.
Pedro nie jest wykastrowany.
Pies ma już swoje lata i spory bagaż doświadczeń – takich psów w większości ludzie chętni adoptować psa nie szukają. Może jednak znajdzie się osoba chętna pomóc tej kupce nieszczęścia odnaleźć się w naszym zwariowanym świecie. Takie jest moje marzenie a wiadomo, że te czasem się spełniają.

Galeria zdjęć

pedro001
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]