Boksery w potrzebie

Pan Ząbek

kujawsko-pomorskie
Wiek: ok. 2-3 lata
Miejsce: dom tymczasowy
Kontakt:
Marta 602 688 279
marta19731@interia.pl

 

 

 

13.11.2012

Stało się!

Ząbek003

Najlepiej tę sytuację opisuje tymczasowy opiekun Pana Z.

„Zębuś znalazł swój nowy dom już docelowy. Ma gdzie biegać, trawę do tarzania, duuuuużo miejsca i co najważniejsze własnych „człowieków” kochających, zwariowanych i do kochania! Serce mi i Basi łka i krzyczy, ale ten psiak potrzebował domu z podwórkiem. Mieszkanie dla niego to było zbyt mało niestety. Najważniejsze, żeby facet „się przyjął” a z jego charakterem myślę, że tak będzie. Połamania ząbków na nowej drodze życia Zębuś!”

03.10.2012

Trzustka Pana Ząbka wyleczona. Oczy trzeba wciąż zakrapiać, ale to nie jest duży problem!

Bokser piękny, radosny (trochę złodziej) Potrzebuje nie mało przestrzeni i bardzo dużo miłości!

Przypominamy także, że mimo iż nie jest wybredny musi dostawać miękkie karmy! Wszelkie twarde chrupki lub kości są niestety zabronione ze względu na zły stan uzębienia.

16.09.2012

Bokser nabiera ciała, nabiera też pewności siebie. W relacji opiekuna zajmuje już większą część łóżka…

Nic dodać, nic ująć.

Terapie przeróżne powoli przynoszą dobre efekty. Są powody do radości.

24.08.2012

Pan Ząbek to delikatny pies. Nie leczone uprzednio zapalenie spojówek wywołało skutki uboczne w postaci grudek na wewnętrznej stronie trzeciej powieki. Jeśli dwumiesięczny cykl leczenia farmakologicznego nie przyniesie poprawy Pana Ząbka czeka zabieg miejscowy.

Wciąż otrzymuje leki na trzustkę, a ze względu na fatalny stan zębów bokser musi być karmiony miękką, gotowaną strawą.

Jest niestety typem „śmieciarza” porywa wszystko co tylko uda mu się zabrać ze stołu, śmietnika…kuchennego blatu. Trzeba pilnować jak oka w głowie.

02.08.2012

Pan Ząbek odwiedził weterynarza. Operacja trzeciej powieki póki co nie jest zalecana, zalecane są natomiast krople do oczu na zapalenie spojówek. Zalecono kontynuowanie oczyszczania uszu preparatem Oridermyl, rozpoczętego przez opiekuna. Szczególną ochroną należy objąć trzustkę. Zalecono przedłużenie podawania leku.

Zęby ma mocno starte, połamane…według ich stanu należy przyjąć iż Pan Ząbek ma około 5 lat.

A jak się czuje w domu tymczasowym? Ano tak:

Ząbek000

25.07.2012
Pan Ząbek przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym w Gdyni. Podróż zniósł dzielnie, na kanapy wlazł od razu, buziaki rozdaje na prawo i lewo, z kotem konfliktu nie ma. Poza tym jest wielki, wysoki:-) Jak nabierze ciałka(co nastąpi niebawem) będzie to przystojny bokser. Zdjęcia zupełnie nie oddają jego urody i uroku osobistego, jest cuuudowny, śliczny i kochany! Wkrótce nowe wieści.

27.06.2012
Pan Ząbek nadal czeka na swój dom. W schronisku przeszedł kompleksowe badania, miał nawet zrobioną laparotomię, ponieważ istniało podejrzenie guzów. Na szczęście Pan Ząbek nie chował w sobie żadnych niespodzianek – nic nie znaleziono. Boksio ięknie nabrał ciałka! W galerii prezentujemy najnowsze zdjęcia tego ślicznego psiaka.

21.02.2012
Kiedy trafił do schroniska pachniał bezdomnym człowiekiem.I oczywiście obowiązkowo kolczatka na szyi (zdjęcie zrobione zaraz po tym jak trafił do schroniska) Szczupły, wręcz wyścigowy pies. Ważył około 29 kg, co przy jego posturze dawało efekt charta. Dzisiaj jest już po kwarantannie, nikt się nie zgłosił, nie szukał, nie pytał.
Nie jadł od kilku dni, rzucił się z pasją na jedzenie. Niestety, dostał rozstroju żołądka, dostał i/d hillsa, na szczęście rozwolnienie ustało, kupa powoli staje się regulaminowa. Ale gamoń schudł.
Pan Ząbek jest PRZESYMPATYCZNY. Humor mu bardzo dopisuje. Wygląda jak ostatnia bieda, a zachowuje się jak szczeniak.

GALERIA

{phocagallery view=category|categoryid=468|limitstart=0|limitcount=0|detail=3|pluginlink=0|type=0|imageordering=3}

Galeria zdjęć

Ząbek004
Ząbek000
Ząbek003
zabek
Ząbek001
boxer1
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]