Ita/Fija

Mazowsze

26.02.2013
Fija przeszła pod opiekę Fundacji i zamieszkała w domu tymczasowym.
Suczka ma około 7 lat, opiekun oddał ją do schroniska dla zwierząt. Tam przeszła zabieg usunięcia guza z łokcia, wynik histopatologiczny negatywny czyli dobry. RTG także nie ujawniło zmian lub przerzutów w płucach. Bokserka w pierwszym kontakcie jest przyjazna dla ludzi, mimo ograniczonej przestrzeni w samochodzie w stosunku do innej suczki zachowała obojętność.
Pod opieką Fundacji Boksery w Potrzebie Fija przejdzie dalsze badania oraz konieczny zabieg usunięcia guzków z listwy mlecznej.
Pierwszą noc spędziła śpiąc spokojnie na posłaniu.
Zapraszamy do przekazania Fundacji BwP 1% podatku dochodowego. Można zrobić to drogą elektroniczną https://mojpit.pl/_boksery-w-potrzebie

GALERIA

{phocagallery view=category|categoryid=589|limitstart=0|limitcount=0|detail=3|pluginlink=0|type=0|imageordering=3}

ita001