Boksery w potrzebie
sabaII

Molly

Warszawa - hotelik
4 lata
Magda
503 816 505

23.12.2016

Święta Molly spędzi w prawdziwej rodzinie! Będzie miała siostrę bokserkę i mamy nadzieję szczęśliwe długie życie (które mamy zamiar podglądać)

Wczoraj Molly dzielnie, w przeciwieństwie do wolontariuszki zniosła zabieg sterylizacji.

Pokochaj boksera na święta, nie tylko od  święta….

12.12.2016

Jaka jest Molly? Pełna energii i wigoru, któremu musi dać upust. Wymaga odrobiny nauki savoir vivre. Jaki ma stosunek do dzieci? Mamy sprzeczne opowieści, musimy zatem sami się przekonać. Tylko skąd wziąć dziecko – ochotnika?

Kot ochotnik uciekł, ale my już wiemy , że Molly kota chce złapać i nie koniecznie przytulić. Kontakty z psami właśnie sprawdza. Zapoznaje się z pewną sympatyczną suczką, być może zamieszkają razem…

01.12.2016

W niedzielę w miejscowości  niedaleko Warszawy znaleziono Molly.  Przez  klika godzin nasze wolontariuszki starały się  uzyskać informacje o je j pochodzeniu i możliwym właścicielu. Ponieważ, suczka ma rodowód tatuaż wskazał „drogę” oraz właściciela. Okazało się jednak, że  Molly niedawno zmieniła dom, a jej nowa właścicielka niewiele wiedziała o rasie…stąd niezbyt odpowiednie dla Molly warunki i kolejna jak się okazało ucieczka. W porozumieniu z właścicielką oraz hodowcą  przyjęliśmy na siebie słodki ciężar odpowiedzialności.

Molly zamieszka w jednym z domów, które od dawna czekają na pasującą do  ich rodziny suczkę.

 

 

 

 

Galeria zdjęć

DSC06066
Molly003
Molly001
DSC06057
Molly000
Molly002
DSC06062
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]