Boksery w potrzebie

Megi

Poznań - hotelik
9 lat
Hania
608789140

22.05.2015

Stało się. Megi opuściła Fundacyjne szeregi, została adoptowana i zamieszkała w swoim własnym domu.

Dziękujemy wszystkim którzy pomagali Megi w drodze do nowego życia.

02.05.2015

Ze względu na splot niesprzyjających wydarzeń Megi opuściła dom tymczasowy i zamieszkała w hoteliku. Pilnie poszukujemy domu tymczasowego lub stałego dla Megi.

Bardzo dziękujemy Alinie za opiekę i za ogrom serca jaki podarowała Megi.

Nie możesz zabrać do domu? Adoptuj wirtualnie

04.04.2015

Megi miewa się dobrze, chętnie wciska ciało na kanapę. Boksera rezydenta chciałaby ustawić w szeregu daleko, daleko za sobą…Takie ambicje na królową ma. Bokserka w sile wieku, wciąż pełna energii. Lubi pieszczoty, zabiega o ludzkie towarzystwo.

Komu do domu?

20.02.2015

Megi była na kontrolnej wizycie u weterynarza. Pięknie przybiera na wadze, waży już 22,5kg. Wyniki USG prawidłowe, w pyszczku spore nadziąślaki. Tymi zajmiemy się w przyszłości. Jeśli kondycja Megi będzie się poprawiała w tak zadowalającym tempie jak teraz już za około miesiąc przejdzie zabieg sterylizacji i usunięcia guzków.

Tymczasem Megi pozostaje radosna, coraz spokojniej przyjmuje pieszczoty, oczywiście bardzo starannie wylizuje swoją opiekunkę.

Z Avilem wciąż widują się jedynie przez bramkę, ze względu na swoje poglądy względem innych psów muszą być izolowani. Megi jednak, jak to suczka dużo szczeka do swojego kolegi.

Prosimy o 1% podatku, dzięki Wam możemy pomagać bokserom w potrzebie.

05.02.2015

Megi bardzo lubi bawić się zabawkami, lubi też chodzić na spacery oraz…wylizywać do czysta swoją opiekunkę. Lubi też wchodzić na kolana, upomina się o wszelkie pieszczoty. Tylko trochę trudno jej przyjmować je w spokoju, wciąż się kręci, zmienia miejsce…Na widok smyczy w ręce człowieka Megi zaczyna się czołgać, wyraźnie się boi. Opiekunka pracuje nad wyciszeniem Megi. Malutka ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii. Jej zachowanie zdaje się przeczyć wiekowi, niestety ciało go potwierdza.

Powoli odzyskuje zdrowie i zgrabne kształty.

 

30.02.2015

Malutka, drobniutka, kulturalna i spokojna. Jak na damę przystało pozwala się pięknie ubierać przed spacerem. Dostaje 4 posiłki dziennie oraz kulę smakulę przed snem i co ? Mało, ciągle jej mało. Ale cóż, musi wypełnić swoje wychudzone boczki.

Bokserka potrzebuje dużo czułości, gdy tylko ma okazję wtula pyszczek w opiekunkę, przywiera całym ciałkiem by poczuć miłość…

Ile kosztuje miłość ? Nic, jest bezcenna.

Całą resztę można kupić za 1% podatku dochodowego – karmę, opiekę weterynaryjną, potrzebne lekarstwa.

23.01.2015

Los uśmiechnął się i Megi zamieszkała w domu tymczasowym.

Jest gościem Avila, który też kiedyś był w potrzebie, który też kiedyś skorzystał z naszej pomocy.

Karmimy Megi specjalistyczną, weterynaryjną karmą. Jest w czasie kuracji antybiotykami.

Prosząc o 1% dla Megi, dziękujemy za 1% który pomógł nam zmienić życie Avila.

16.01.2015

Megi trafiła do schroniska dwa tygodnie temu. Mimo troski wkładanej przez pracowników, wychudzona Megi traciła na wadze, smutna i przerażona schroniskową rzeczywistością.

Dzięki zaufaniu, jakim nas obdarzono mogliśmy przyjąć Megi pod opiekę przejmując wykonanie zabiegu sterylizacji. Dziękujemy !

Megi jest dramatycznie wychudzona, waży ledwie 19 kg, musimy więc skupić się na jej zdrowiu. Dziś pobrano materiały do analizy.

Ze względu na lekki kaszel wywołany stanem zapalnym gardła Megi otrzymuje leki przeciwzapalne.

Prosimy o pomoc dla chudziutkiej Megi. Razem pomóżmy jej odzyskać szczęście !

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

Megi
Megi005
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]