Boksery w potrzebie

Max

21.10.2014
Od dotychczasowych opiekunów Maxa otrzymaliśmy informację, że został już przekazany do nowego i dobrego domu. Mamy nadzieję, że psisko trafiło dobrze. Powodzenia!

17.10.2014
Max jest około ośmioletnim bokserem, jakiś czas temu został wyadoptowany z poznańskiego schroniska. Jest wykastrowany, ma aktualne szczepienia, był niedawno odrobaczany. Przez dwa lata mieszkał ze swoją rodziną, przebywał z dziećmi. Niestety, obecnie Max mieszka sam ze swoim panem i wyraźnie sobie ze zmianą sytuacji nie radzi. Od jakiegoś miesiąca nie potrafi już sam zostawać w domu tak jak bywało wcześniej, zaczyna niszczyć. Prawdopodobnie jest to związane także z tym że pan Maxa przez cały dzień pracuje, czasami wyjeżdża na delegację. W nowym domu Max znowu odzyska spokój i równowagę.
Jest skłonny do zabawy z innymi psami, o ile go nie atakują. Przy swoim panu może chodzić bez smyczy, nie ucieka, reaguje na przywołanie, bardzo lubi kije, piłki, wyrażnie lubi zabawę i pieszczoty. Jak jego pan kładzie się spać to przychodzi się pożegnać, rano się z nim wita . Na chwilę obecną jest psem zdrowym.

Galeria zdjęć

max001_6
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]