Boksery w potrzebie

Malik

19.08.2014
Szczęście uśmiechnęło się do Malika, zamieszkał w nowym domu. Już wiemy że pierwszą noc spędził na…kanapie, jak na boksera przystało.

09.08.2014
Malik opuścił klinikę i zamieszkał w domu tymczasowym. Pokazał się też z lepszej strony, grzecznie zostaje sam w domu, lubi się bawić – zna podstawowe komendy i na spacerach ciągnie tylko gdy się ekscytuje.

7.08.2014
Wzięliśmy Malika pod opiekę, został podopiecznym Fundacji Boksery w Potrzebie. Wczoraj trafił do kliniki gdzie przeszedł podstawowe badania, dobre wyniki pozwoliły na zabieg kastracji. Wolontariuszka opisała go jako miłego i grzecznego psa – bez problemu poddał się oględzinom weterynarza, pozwolił też pobrać materiały do badań.

22.07.2014
Malik trafił do śląskiego schroniska kilka dni temu w wyniku interwencji. Z zebranych informacji wynika, że miał dotychczas przynajmniej dwóch opiekunów. Jest zaniedbany psycho-fizycznie, potrzebuje dożywienia i nauki podstawowych umiejętności, np. chodzenia na smyczy. Wobec odwiedzających go wolontariuszy jest przyjazny i wesoły.
Czeka na dobry, stały dom.
Osoby zainteresowane tymczasową opieką nad Malikiem również prosimy o kontakt. Dla Malika i ta forma pomocy będzie bezcenna!

Galeria zdjęć

malik
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]