Boksery w potrzebie

Akcja na dziś

Wiosenny bazarek dla Bokserów w Potrzebie

zapraszamy na Facebook

Fundacja Boksery w Potrzebie zaprasza na Wiosenny Bazarek. Dochód uzyskany ze sprzedaży gadżetów zostanie wykorzystany na pomoc podopiecznym Fundacji.

Licytacja odbywa się na portalu społecznościowym, w wydarzeniu „Wiosenny bazarek dla Bokserów w Potrzebie” pod zdjęciem każdego wystawionego przedmiotu.
Udział w licytacji jest równoznaczny ze zgodą co do poniższych zasad Bazarku.
                                               Prosimy o przemyślane oferty.
POWODZENIA!
                                                                   Regulamin:
1. Licytacje zakończone i podsumowane zostaną   4.03.2017  Na ostatnie oferty czekamy do godziny 20.00. Wszystkie oferty złożone po godzinie 20.00 będą nieważne. Chyba że nikt wcześniej nie złożył oferty pod wybranym przedmiotem.
2. Po zakończonej licytacji Wolontariusz odpowiedzialny za Bazarek (Renata Krygier) wyśle Wiadomość Prywatną do osoby, która wygra aukcję z numerem konta oraz kwotą, którą należy wpłacić za wylicytowany przedmiot (lub przedmioty) z wyszczególnieniem cen oraz kosztów przesyłki.
3. Termin wpłaty za wylicytowany przedmiot, jeśli ma być wysłany przed Świętami to 3 dni robocze . Po tym czasie wylicytowany, opłacony przedmiot zostanie wysłany bez gwarancji dostarczenia przez Pocztę Polską przed Świętami.
4. Koszt wysyłki ponosi nabywca, zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej (plus koszt opakowania)
5.Przedmioty opłacone będą wysyłane do końca dnia roboczego następującego po dniu zaksięgowania.
Wszystkie osoby, które chcą podarować inne przedmioty na aukcje proszone są o kontakt z Fundacją pod adresem rkrygier@fundacja-bokserywpotrzebie.pl
6. W razie pytań wiadomości prywatne proszę kierować za pomocą wiadomości prywatnej do Wolontariusza odpowiedzialnego za Bazarek (Renata Krygier)
Fundacja Boksery w Potrzebie jako organizator zastrzega prawo do zmiany Regulaminu w trakcie trwania wydarzenia.
Fundacja Boksery w Potrzebie nie zachowuje danych teleadresowych dłużej niż trwa realizacja bazarku, ani nie przekazuje danych osobowych innym podmiotom.
O obiekcie

Sponsorzy i partnerzy