Boksery w potrzebie

Ice

opolskie - hotel
3 lata

28.04.2015

Któż zgadnie co się stało? Fragment listu nowych opiekunów to niewiele, a jednak można się domyślać! W Radomiu zamieszkało dodatkowe źródło energii w postaci Ice’a.

„Wszystko wygląda OK. Co prawda jego energia przeczy zasadom fizyki bo z takiej ilości jedzenia nie da się uzyskać takiej energii biegania, skakania i zabawy.”

Życzymy powodzenia!

 

14.04.2015

Mamy już wyniki kontrolnych badań Ice, trzustka zregenerowana podjęła pracę przy czym należy pamiętać iż karmienie Ice wymaga atencji, podawania zrównoważonej karmy, małych porcji kilka razy w ciągu dnia oraz wyciszenia po posiłku. Tak, wyciszanie Ice wygląda jak układanie do poobiedniej drzemki przedszkolaka. Nasz przyjaciel jest pełen radości, energii, zapału do wszelkich zabaw. Wiemy jednak, że znajdzie się dom który bez trudu poradzi sobie z tym jakże niewielkim problemem w stosunku do zalet jakie niewątpliwie posiada Ice.

Piękny jest prawda?

24.03.2015

Ice, młody, energiczny i tak jak wspominaliśmy nie wychowywany. Opiekunowie w domu tymczasowym włożyli dużo pracy i serca w naukę Ice. Jednak bokser wymaga pracy z doświadczonym nauczycielem dlatego zdecydowaliśmy umieścić go w Chacie Leona pod opieką specjalistów.

18.02.2015

Ice jest pełen enrgii , chętnie się bawi, z innymi psami ludźmi albo sam ze sobą. Nie sprawia większych problemów.  Wygląda już bardzo ładnie, oczywiście jeszcze odrobinę ciałka musi nabrać – ale już teraz cieszy oko i serce.  Infekcja grzybicza, zagnieżdżona w uszach poddała się leczeniu, skutecznie też jest leczona na łapach oraz brodzie. Podawanie leczniczej karmy pozwoliło wyleczyć stan zapalny w jelitach, dalsze podawanie pozwoli zregenerować trzustkę i  w bezpieczny sposób zakończyć regenerację organizmu.

To dzięki Twojemu 1% możemy pomagać bokserom w potrzebie, takim jak Ice.

02.02.2015

Wiemy już z całą pewnością że Ice cierpi na zapalenie trzustki, dzięki  leczniczej karmie i związanej z tym diecie powinien za kilka tygodni cieszyć się dobrym zdrowiem. Tymczasem bokser w dobrym humorze, na dobrej drodze do szczęśliwego życia.

15.01.2015

Ice zdążył się zadomowić w domu tymczasowym, pokazuje jak opieka i poświęcona uwaga pozytywnie procentuje. Szybko się uczy, nabiera dobrych manier. Stosunek do innych psów też uległ drobnej poprawie.

Niestety mnogość i zajadłość pasożytów wywołały stan zapalny, wymuszając podanie kolejnych leków i zwiększoną atencję. Ice potrzebuje teraz dużo troski i okazywania uczuć.

Ice dostaje karmę weterynaryjną, nie jest to jednak wymóg stały, a jedynie zabieg leczniczy.

Ice szuka dobrego, odpowiedzialnego domu który poświęci mu czas i uwagę.

30.12.2014

Ice ma pchły,  jest poważnie zarobaczony – ma podwyższoną temperaturę i problemy żołądkowe.
Piłką bawi się jak szczeniak, zachęca do zabawy, został cieniem opiekunki. Buziaki w domu rozdaje na prawo i lewo. Prosi o czułości i mizianie gdy tylko ktoś usiądzie na kanapie.

Opiekunka pracuje nad jego zachowaniem na spacerach, stara się także zaspokoić ogromne potrzeby emocjonalne Ice’a.

29.12.2014

Dziś do grona naszych podopiecznych dołączył śliczny Ice. Nowego domu poszukuje z powodu wyjazdu właścicieli…

To młody, sympatyczny bokser – łagodny dla ludzi, nieco nieprzyjazny dla innych psów ( w czasie spacerów) Taki troszkę nieokrzesany młodzieniec. Łakomczuch.

Wychowywał się z dziećmi. Zna podstawowe komendy.

W ciągu najbliższych dni spotka się z weterynarzem, zostanie poddany oględzinom, zadbamy również by troszkę zaokrąglił boczki.

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

Ice001
Ice009
Ice003
Ice
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]