Boksery w potrzebie

Graf

Wielkopolska - hotelik
6 lat
Hania
608 789 140

30.06.2017

Graf wciąż mieszka w hoteliku, ale to nie wakacje… to oczekiwanie na nowy rozdział w życiu. Tymczasem, odwiedził go kumpel Gacek wraz z wolontariuszami. Boksery bardzo dobrze bawiły się na spacerze (posikując te same miejsca, obwąchując te same kamienie, źdźbła trawy i inne patyki).

Jaki jeszcze jest Graf?

jest cierpliwy – czyszczenie uszu znosił z anielską cierpliwością

jest czuły – chętnie się przytula, rozdaje buziaki i przyjmuje pieszczoty

jest silny i ciekawski -dlatego ciągnie na smyczy

delikatny-spokojnie pobiera smaczki od opiekuna, pozwala zebrać te które spadły przed nosem…

lubi podróżować samochodem

Uwaga! Oddamy tylko w czułe, kochające ramiona!

21.05.2017

Hania pisze: „Dzisiaj Graf został zaczipowany, zaszczepiony na wściekliznę, osłuchany i obmacany, krew zostala zbadana :-) Waży 36 kg ( a wygląda na więcej). Ma zapalenie spojówek i woszczynowo-rumieniowe zapalenie kanału słuchowego. Dostał krople na jedno i drugie. Dał sobie bez problemów zaglądnąć do pyska i do uszu. Ucho jednak wyrażnie go bolało, dla pewności do wszystkich zabiegów został spacyfikowany przez trzy trzymające go baby, a było rzeczywiście co trzymać :-). Po puszczeniu i zdjęciu namordnika boczył się na nas jakieś 10 sekund, potem mu przeszło. Wyciagnęliśmy mu także zza ucha jednego opitego kleszcza, innych się nie dopatrzyliśmy – został zabezpieczony przeciwkleszczowo. Wyniki biochemii i morfologi dobre, jedynie hemoglobina i glukoza odrobinę przekroczone (za wysokie).
Samochodem jechał bardzo ładnie, na smyczy potrafi ciągnąć jak parowóz, a jest rzeczywiście bardzo silnym psem. W samochodzie i u weta zostałam dokumentnie zalizana, buzi dostali też i wetka i Andrzej. Widać że Grafik kocha ludzi :-).
W kojcu zawsze czyściutko, micha ładnie opróżniana, bez zbytniego wybrzydzania ale też bez jakiejś łapczywości. Do psów w hoteliku nie wykazuje żadnych złych zamiarów, spokojnie reaguje na sąsiadów w sąsiednich kojcach. U weterynarza w poczekalni był szalenie zainteresowany foksterierką i buldożkiem francuskim, ogon mu chodził tak, że chyba mam siniaki na łydkach :-)
Rozsadza go czasami energia, ale jest chyba bardzo zrównoważonym psychicznie psem. W żadnym przypadku nie jest to typ psiej gapy, czy też potulnego i spokojnego misia, to fajny energiczny pies. Pan Andrzej z hoteliku bardzo go chwali, nie ma z nim najmniejszego problemu.”

11.05.2017

Proszę Państwa oto Graf.  Graf ma 6 lat, przez pierwsze 4 był towarzyszem na kanapę następnie trafił do kojca. Niewiele o nim wiemy, czeka go rutynowa wizyta w lecznicy, będziemy musieli sprawdzić jego stosunek do świata – kotów, innych psów, zwierząt oraz pojawiających się wokół ludzi.

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

Graf005
Graf004
Graf006
Graf003
Graf000
Graf007
Graf008
Graf002
Graf001
X

Zaadoptuj mnie wirtualnie

Imię i nazwisko *

e-mail *

Kwota

Sponsorzy i partnerzy