Boksery w potrzebie

Felek

Śląsk - schronisko
ok. 8 lat
Basia
723 186 706

28.10.2014
Feluś w tej chwili ma ok. 8 lat. Absolutnie nie toleruje kotów. Z większością psów się zgadza. Bez problemu zostaje sam w domu. Na spacerach grzeczny i bezproblemowy. Jest wykastrowany,zaczipowany i zaszczepiony.

03.03.2014
Feluś zamieszkał w swoim nowym domu 🙂 Mamy nadzieję, że tak będzie już szczęśliwy – do końca swoich dni!  Powodzenia!

16.04.2012
Feluś niestety ponownie szuka domu. Został znaleziony błąkający się po ulicy, zaniedbany, wychudzony. Psina czeka w schronisku na nowy dom.

27.11.2011
Felusiowi się poszczęściło, zamieszkał w nowym domu. Trzymamy kciuki!

11.04.2011
Feluś ma około 5 lat. Od kilku tygodni mieszka w schronisku, dokąd trafił z interwencji wychudzony i z przerośniętymi pazurkami. Jeśli ktoś marzy o przystojnym psie, powinien bez wahania bliżej poznać Felusia. I proszę nie zwracać uwagi na jego dość pospolite imię – pies do przeciętnych nie należy. Jedno z jego rodziców prawdopodobnie było chartem, na co wskazują jego wyścigowe nogi. Drugie z pewnością było bokserem – pręgowane umaszczenie, białe znaczenia, boksiołkowa morda. I charakter w 100 % bokserski. Wesoły, rozbrykany. Jednym słowem – oryginalny. Doskonale dogaduje się z suczkami, podczas spacerów zachowywał się w stosunku do nich jak prawdziwy gentleman. Oczywiście pomijając te momenty, kiedy wybuchał bokserską radością i chciał dać upust swojej energii. Ale wystarczyła chwila szaleństwa z patyczkiem i pies się wyciszał. Jeśli ktoś marzy o oryginalnym psie – towarzyszu, powinien bliżej zapoznać się z Felusiem.

Galeria zdjęć

felek3
felek2
felek
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]