Boksery w potrzebie

Emilka

17.07.2014
Mała opuściła cudowny dom tymczasowy Pani Bogusi i pojechała o miedzę dalej. Zamieszkała w domu z ogrodem, do zabawy będzie miała ośmioletniego Oskara.
Kto komu da radę w zabawie ? Życzymy wielu udanych zabaw !

10.05.2014
Nasza mała Emilka to diament do oszlifowania. Apetyt dopisuje, okrzepła psychicznie i fizycznie. Radosna i skoczna, na spacerkach grzeczna, robi siad, podaj łapkę, na ogół na smyczy nie ciągnie, potrafi iść grzecznie, oglądając się raz po raz na człowieka. Bardzo lubi swój boks w kojcach wewnętrznych, biegnie tam z radością i zawsze z nadzieją, bo…. tam dają jeść. W dalszym ciągu w pierwszych kilku sekundach kontaktu jest odrobinkę niepewna, bo a nuż oberwie jej się od człowieka, ale po chwili wychodzi z niej rozradowany i ufny dzieciuch. Rozdający oczywiście buziaki.
Idealnie zachowuje czystość w swoim hotelowym pokoiku, do samochodu chce iść, ma nadzieję, że nareszcie ktoś zabierze do domu i pokocha.
Emilka potrzebuje opiekuna cierpliwego, pełnego entuzjazmu i ciepła. Emilka czeka aż ktoś przytuli ją do serca.
Zapraszamy państwa do wsparcia Emili i pozostałych podopiecznych Fundacji Boksery w Potrzebie, zapraszamy do udziału w Akcji Ledwo Dycha.

31.03.2014
Emilka trafiła do schroniska w połowie marca. Bardzo źle znosiła pobyt w tym miejscu. Była zagubiona, wystraszona, nie chciała podchodzić do ludzi, wyraźnie się bała… Była bardzo wycofana…
Trafiła pod naszą opiekę i zamieszkała w zaprzyjaźnionym hoteliku.
Zmieniła się nie do poznania. To bardzo wesoła, kochana, zabawowa i przyjacielska sunia. Bardzo energiczna, lubiąca zabawę z człowiekiem.
Nie potrafi niestety spacerować na smyczy, rozpiera ją energia. Emilka potrzebuje podstawowego szkolenia, bo diabełek z niej rogaty 🙂
Choć za smakołyki potrafi wykonywać podstawowe polecenia.
Emilka jest zaszczepiona i zaczipowana.
Potrzebny jest dom tymczasowy, który mógłby poświęcić małej odrobinę czasu i nauczyć dobrych manier.

Galeria zdjęć

emilka001
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]