Doda

Krystyna
530-482000

30.03.2016

Doda znalazła szczęście! A może to ono znalazło ją?

Znalazła się rodzina, która raz na nią spojrzawszy już nie chciała jej oddać. Nigdy i nikomu!

To wspaniały dzień!

12.03.2016

Doda schudła, nabrała kondycji.  Najpierw człapała na spacerach, następnie nabrała sprężystego kroku, a teraz gdy chce biegnie truchtem radosna i zadowolona.

Wolontariuszka, która się nią zajmuje pisze do nas tak: „Kochani! Doda, to wprawdzie starsza suczka, ale… zdrowa, piękna, urokliwa, mądra, kochająca i tęskniąca bardzo za swoim człowiekiem. Naprawdę! Już czas na adopcję, na własną kanapę i swojego ludzia. No, może być inny pies, ponieważ Doda jest super społeczna i lubi się bawić!”

10.02.2016

Doda spędza dużo czasu z „dziadziem Vigem” naszym podopiecznym seniorem. Brykają prawie jak młode psiaki, to dobrze…Doda bowiem ma lekką nadwagę. Zdrowe odchudzanie psów to wbrew pozorom trudna sztuka!

27.01.2016

Doda ma lekką nadwagę do powolnego zrzucenia, będzie karmiona mniej kalorycznymi karmami. Będzie chodziła na spokojne, długie spacery. Weterynarz oceniła jej kondycję na bardzo dobrą, suczce nic nie dolega. Jest zdrowa – już we własnym domu otrzymywała suplement na stawy ArthroVet, także my zadbamy o ciągłość tej substancji wzmacniającej.

Świat się jej zawalił, widać że mocno tęskni i szuka oparcia w nowym otoczeniu.

Co można zrobić dla Dody?

Zabrać na kanapę. Podarować ArthroVet lub oddać 1% podatku dochodowego. Nie wyrzucaj, oddaj potrzebującym!

03.01.2016

Doda przeszła pod naszą opiekę i zamieszkała na chwilę z naszą wolontariuszką (i jej sforą). Stąd wiemy iż jest zgodna z gromadą psów.

Czy płakała za swoim przyjacielem? Oczywiście że tak!

26.12.2015

Doda to starsza suczka, średniej wielkości z lekką nadwagą. Adoptowana z Fundacji Boksery w Potrzebie w 2008 roku, wtedy około 2 letnia. Mieszkała w Poznaniu. Miała dom, bardzo mocno kochającego ją Pana. Byli nierozłączni. Stary pies, stary człowiek. Starość niestety jest czasami okrutna, stan zdrowia opiekuna Dody pogorszył się znacznie, nie jest on w stanie opiekować się przyjaciółką. Dalsza rodzina również nie ma takiej możliwości. W drugiej połowie grudnia dostaliśmy rozpaczliwy list członka rodziny z prośbą o pomoc.

Zależy nam na zapewnieniu Dodzie pogodnej starości.

Suczka nie wymaga specjalnych warunków opiekuńczych, jest spokojnym starszym mało aktywnym psem. Równie chętnie idzie na spacer jak śpi na kanapie. Nie szuka swady z innymi psami, z dziećmi ma dobre kontakty. Nie broni zasobów, w warunkach domu tymczasowego nie niszczy i nie brudzi.

Jeśli nie możesz zabrać na kanapę, proszę podaruj 1% podatku. rozliczpit.org i wszystko jasne <3

Doda001
Doda002