Boksery w potrzebie

Dina

Pomorze - dom tymczasowy
około 9lat
Marta
602 688 279

22.09.2015

Opiekunowie Diny spełnili nasze marzenia! Dina już nie opuści swojego domu, dom jedynie zmienia nazwę z tymczasowego na stały! I tak koleżanki bokserki będą cieszyły oko opiekunów występując w swoim własnym cyrku.

ps: Więcej dziur w ogrodzie Dina wykopać już nie może, system zasiek utworzonych przez bokserkę jest gęsty – „wróg się nie przedrze!”

20.08.2015

Lato…Alma to bokserka z którą mieszka nasza Dina. Obie mają głowy pełne pomysłów, jedna z nich…nauczyła drugą przeskakiwać przeszkody. Te wysokie, te szerokie…te głębokie…

Dina czuje się dobrze, jest w znakomitej formie.

14.04.2015

A teraz  fragment opowieści o Dinie z ust jej opiekunki „Dina w domu to uosobienie arystokratki. Spokojna, zrównoważona dziewuszka, zapatrzona w Julitkę jak w obrazek. (…)Wycieczki do lasu to jest to co lubi chyba najbardziej. Wykopki też… Podwórko wygląda… no wygląda dzięki niej zjawiskowo. Trzeba tylko uważać by nie wpaść w dziury po tych kamieniach co je spod ziemi wyciąga. Na podwórku to szatan. Nie mam pojęcia skąd w tym ciałku tyle energii. Ogólnie to tu wszyscy się w niej zakochaliśmy.

Ps. Dina to jest niezły alarm. Gania każdego kto zbliży się do bramki. A szczeka naprawdę głośno. Zwłaszcza jak powie się ” Budź panią” ”

Niby kilka słów, a tak wiele…ponieważ wyraźnie widać że suczka czuje się tam dobrze, jest w DOMu.

03.04.2015

Spakowaliśmy jej manatki, Krysia z Beatą zapakowały do boksiowozu i wyruszyła w podróż życia. Nie dlatego że daleko, ale dlatego że…

nie będziemy zapeszać!

13.01.2015

Dina musiała opuścić swój rodzinny dom z powodu pogarszającego się stanu zdrowia opiekunki.

Suczka zamieszkała w domu tymczasowym. To bardzo miła, pozytywna i pełna radości bokserka.  Zdrowa, zadbana także przygody z Fundacją nie rozpoczęła od wizyty u weterynarza. Jest wysterylizowana.

Z dziećmi miała i ma pozytywne kontakty, na psy reaguje różnie. Koty goni ale nie zagryza.

Poznajemy ją…wkrótce nowe wiadomości o Dinie.

Zapraszamy państwa do przekazania nam 1% podatku dochodowego za 2014rok. Dzięki temu darowi wezmą państwo udział w wielkim darze pomagania bokserom w potrzebie.

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

Diana003
Dinusia000
X

Zaadoptuj mnie wirtualnie

Imię i nazwisko *

e-mail *

Kwota

Sponsorzy i partnerzy