Boksery w potrzebie

Degel/Chester

Mazowsze - dom tymczasowy
9 lat

8.08.2014

Czesio umarł na rękach opiekunki, otoczony miłością. Ewa zdążyła dojechać do lecznicy, widziała bowiem że stan psa powoli się pogarsza…nie zdążyła jednak ani wykonać kolejnych badań, ani podać leków.

Ewa, dziękujemy za wspaniałą opiekę, nie łatwą z powodu wielu dolegliwości Czesia. Dziękujemy za najcenniejszy dar jakim była miłość i miejsce na kanapie.

18.01.2013
Chester zmienił dom tymczasowy. Zamieszkał pod Warszawą, w towarzystwie dwóch białych bokserek oraz kota. Chester zwany Czesiem, dał się poznać jako sympatyczny, zrównoważony pies.
Bez trudu zaprzyjaźnił się z bokserkami oraz kotem.
Według opiekunki : „Czesiek jest naprawdę super psiakiem co postaram się jeszcze lepiej pokazać. Jak czas na aktywność to aktywny i wesoły, jak odpoczywamy w domu to grzeczny i spokojny przytuli się i śpi sobie grzecznie, na razie lubi być blisko mnie czyli kontroluje jak wychodzę ale umie zostawać sam (spokojnie zostaje w klateczce jak trzeba). Ma piękny apetyt, nie grymasi. Piłeczkami z psami nie chce się dzielić, ale do mnie piłeczkę przynosi, żeby się pobawić. Śmiem twierdzić, że Cześ to ideał i oczywiście także z powodu jasnej karnacji żeby nie rzec, że właśnie to czyni go najdoskonalszym z najdoskonalszych”
Chester przeszedł gruntowne badania. Odwiedził wielu specjalistów. Zastosowano nowe, celowane a więc skuteczne terapie.
Serce bardzo dobrze się sprawuje, nie musi przyjmować leków. W wyznaczonym przez specjalistę czasie przejdzie badanie kontrolne.
W kwestii skórnej wdrożona została nowa kuracja antybiotykowa i oczywiście aktualne są kąpiele w nowoczesnym, skutecznym szamponie leczniczym.
Z dnia na dzień zdrowszy i piękniejszy, pozwala się poznać i pokochać.

04.12.2012
Chester zamieszkał w domu tymczasowym. Ze względu na zaostrzające się problemy dermatologiczne bokser jest karmiony specjalistyczną, weterynaryjną karmą, rozpoczyna też lecznicze kąpiele w psim salonie.
Chester nie lubi wody więc wcale się nie cieszy z takich zabiegów.
W ocenie opiekunki to super pies. Grzeczny, wcale nie widać, że przesiedział w kojcu czy hotelu tyle czasu- uwielbia kanapy, nie szczeka na nikogo, stosuje się do wszystkich zasad. Zrównoważony i dostojny jak przystało na czystej krwi boksera. Ładnie spaceruje przy nodze, wciąż i niezmiennie uwielbia bawić się.

04.09.2012
Chester – na odwiedzającej go wolontariuszce wywarł głębokie wrażenie. Jednocześnie stonowany, grzeczny i pełen chęci do zabawy.
Zdecydowanie ulubionym przedmiotem jest piłeczka, ulubionym zajęciem jest zabawa nią!
Chester wciąż czeka na kochającą rodzinę. Doskonale komponuje się z zieloną trawą, błękitnym niebem. Śmiemy twierdzić że i do dywanu, oraz kanapy w jakimkolwiek kolorze będzie pasował – jest bowiem piękny sam w sobie Smile

17.07.2012
Nawet upały nie zmniejszały energii i chęci do zabawy. Chester który nie martwi się o pełną miskę, który ma wygodne miejsce do spania, myśli wciąż o zabawie. Czerpie radość z życia i stara się nią dzielić. Taki miły, kochany i łagodny. Nawet gdy pokazuje jak wysoką zajmuje pozycję w psiej hierarchii jest nieomal delikatny. Zębów używa do zabawy, a psim uśmiechem zniewala wszystkich wkoło. Pod troskliwą opieką w hotelu czuje się dobrze.
Chester chętnie przygarnie kochającą rodzinę, taką w której panuje radość i przyjaźń oraz wzajemna troska o drugą osobę.

11.05.2012
Chester- jednym słowem kochany.
Chester zamieszkał w nowej letniej rezydencji (na terenie hotelu) do dyspozycji ma prywatny wybieg o słusznych wymiarach. W wolnym czasie lubi wylegiwać się w cieniu lub bawić. Pozytywnie zakręcony i energiczny. Czasem niesforny, czasem nieostrożny. 100% boksera w bokserze – uwielbia aportować. Potrafi też bawić się sam – swoją nową zabawką.
Lubi ludzi, jest miłym kompanem na spacerach- nie ciągnie smyczy a zawołany chętnie wraca.
Łatwo się zaprzyjaźnia z innymi czworonogami. Bezpieczny dla domu, pozbawiony niszczycielskiej natury czasem ma kłopot z zachowaniem czystości.
Leczenie kardiologiczne daje szereg pozytywnych skutków – prawdziwym sprawdzianem będą upały.
Lubisz się bawić ? Jesteś odpowiedzialnym i wiernym przyjaciołom człowiekiem? Masz w sobie dziecięcą radość? Jeśli tak, to pies-towarzysz dla Ciebie!

19.01.2012 
Chester pragnie przyjaźni. Codziennie wygląda swojego człowieka, czeka na swój dom, swoje miejsce na ziemi.
Szlachetny, cierpliwy, wyjątkowo uroczy.
Chester przeszedł badania kardiologiczne – kardiogram oraz USG serca. Badania ujawniły zwężenie aorty. Przyjmuje odpowiednie leki, regulujące ciśnienie.
W najbliższym czasie Chestera czekają kolejne badania kontrolne.
Wszyscy wolontariusze trzymają kciuki za powodzenie Chestera.

25.07.2011
Chester został gruntownie przebadany, będzie leczony pod kątem problemów skórnych (ropne zapalenie skóry i zaawansowana grzybica). Chester wymaga ponad 20 specjalistycznych kąpieli leczniczych oraz drogich leków!
A poniżej dodaliśmy nowe zdjęcia pięknego psiaka.
Zwracamy się z prośbą o pomoc dla Degla/Chestera, na jego leczenie musimy przekazać dużą ilość pieniędzy, a tylko dzięki pomocy ludzi o wrażliwych sercach będzie to możliwe.

24.07.2011
Degel/Chester przeszedł pod opiekę Fundacji i zamieszkał w hoteliku dla psów. Jest spokojny wobec ludzi, innych psów i wszelakich stworzeń. Wkrótce nowe wiadomości. Degel ma poważne problemy skórne, więc zostanie dokłądnie przebadany przez weterynarzy. Trzymajcie kciuki!

25.05.2011

Degel potrzebuje pomocy. Szukamy domu tymczasowego!

Warunki, w których mieszka Degel nie są godne żadnego zwierzaka. Mimo budy i obszernego kojca każdy, kto spojrzy na te zdjęcia, zobaczy psa, który natychmiast musi znaleźć się w innym miejscu, najlepiej w domu tymczasowym. Jeszcze niewiele możemy powiedzieć o kondycji psychofizycznej psa, poza tym, że z pewnością potrzebuje diagnostyki i badań. Wobec osób, które przeprowadzały interwencję był bardzo przyjazny, a wypuszczony z kojca wyraźnie odżył, kręcąc swoim dużym ciałkiem „ósemki” z radości. Nie chcemy i nie możemy pozostawić tego pięknego boksera w potrzebie bez pomocy, ale potrzebny jest nam dom tymczasowy i ludzie, którzy pomogą nam otoczyć Degla właściwą opieką. Jeśli możesz, pomóż nam pomóc!

Dlatego prosimy Państwa – przyjrzyjcie się dobrze tym zdjęciom!

Oto – dlaczego bokser nie nadaje się na psa stróżującego.

Oto – dlaczego bokser nie nadaje się do kojca.

Oto – dlaczego bokser musi mieć swój własny, nowy dom.

 

Galeria zdjęć

SONY DSC
degel02
CzesioIna02
CzesioIna
Chester00
CzesioIna01
Chester
CzesioIna03
CzesioNaci002
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]