Boksery w potrzebie

Czikita

woj. śląskie - dom tymczasowy
5lat
Halina
602 876 778

16.11.2015

O losy Czikity nie martwimy się, wprawdzie zabieg sterylizacji ze względu na dobro suczki został odroczony do stycznia, ale opiekunka potwierdziła swoją wcześniejszą deklarację – Czikita zostaje u niej na zawsze. Dziękujemy za tę miłość…

Opiekunka zobowiązała się do przeprowadzenia zabiegu, zdecydowała że pokryje koszty.

26.09.2015

„Spotkałam się z Czikitą i jej opiekunką. Widać między nimi silną więź, jestem pewna że Czikita jest kochanym psem.

DSC_7451

30.07.2015

Czikita jest szczęśliwa. Razem ze swoją opiekunką korzysta z uroków lata. Wspólnie spędziły urlop, co jak sądzimy dobrze wróży naszej bokserce na przyszłość.

Czikita002

24.06.2015

Wszystkie badania które zrobiliśmy Czikicie mają dobre wyniki! Suczka jest zdrowa, radosna i ma dobry apetyt.

Ponieważ aktualnie ma cieczkę zabieg sterylizacji musimy odłożyć na koniec lata.

29.05.2015

Czikita bardzo dobrze czuje się w domu tymczasowym. Zdążyła poczuć się bezpiecznie, lubi się przytulać, bawić i spacerować z opiekunką. Lubi też odwiedzać rodzinę w której mieszka pies i kot. Jak do tej pory wszystkie relacje są poprawne.

Czikita nie lubi zostawać sama w domu, ale nie niszczy przedmiotów.

W przyszłym tygodniu zabierzemy ją na podstawowe badania oraz USG, a gdy tylko odzyska zgubione kilogramy umówimy się na zabieg sterylizacji.

13.05.2015

Nasze wolontariuszki zabrały Czikitę ze schroniska i przewiozły do domu tymczasowego. Oto słowa naszej wolontariuszki:”Czikita była niesamowicie przestraszona i zdezorientowana, dawno nie widziałam boksera w tak ogromnym stresie(…) W tym małym ciałku jest zdumiewająco dużo siły i determinacji.”

Mamy nadzieję że suczka odzyska spokój i pogodę ducha, trafiła do bardzo spokojnego, przyjaznego domu.

Gdy jest stan emocjonalny będzie stabilny zabierzemy ją na badania weterynaryjne. Bokserka wygląda na zdrową, jest wychudzona i ma drobną zmianę skórną.

06.05.2015

Czikita została oddana do schroniska przez właściciela. Wyraźnie była mocno związana z dotychczasową rodziną. Suczka siedzi na budzie lub za budą, cały czas się trzęsie. Wyraźnie widać, że jej psi świat się załamał…

Jest drobnej budowy ciała, nie wykazuje agresji. Czikita potrzebuje domu lub domu tymczasowego gdzie pozwoli się poznać.

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

DSC_7412
DSC_7451
Czikita002
Czikita001
Czikita000
X

Zaadoptuj mnie wirtualnie

Imię i nazwisko *

e-mail *

Kwota

Sponsorzy i partnerzy