Boksery w potrzebie

Burbon

dolnośląskie - dom tymczasowy
2 lata
 

03.05.2013

Skoro skończył nauki wszelakie, zdrowie podreperował a przystojny jest jak sam Diabeł – Burbon opuszcza grono podopiecznych Fundacji Boksery w Potrzebie. Nasz przyjaciel ma dom, niby ten sam a jednak na zawsze.

Cieszymy się !

20.03.2013

Hrabia Burbon ma się świetnie po za jednym małym szczegółem…mianowicie został kastratem. Zabieg zniósł bardzo dobrze.

13.02.2013

Zmiana diety oraz pozostałe działania podjęte na rzecz dobrej figury Burbona przynoszą efekty, bokser nabiera kształtów. Wciąż wesoły, przyjacielski i jak śmieją się opiekunowie zalotny w stosunku do suczek.

13.01.2013

Burbon jest wesoły, szybko i chętnie się uczy. Choć wyniki badań krwi ma dobre wciąż nie przybiera na wadze. Weterynarze sugerują badania pod kątem trawienia i wchłaniania.

24.12.2012

Cóż więcej można powiedzieć? Burbon w domu tymczasowym

Burbon002

13.12.2012
Do jednego z naszych wrocławskich Domów Tymczasowych zawitał Burbon. Hrabia Burbon – około 2 letni pręgowano-biały bokser.
Dostojnym krokiem przekroczył próg domu, jeszcze bardziej dostojnie obwąchał każdy
kąt i z typowo boksiowym temperamentem wychłeptał miskę wody. Po kąpieli, która przebiegała raczej spokojnie, Burbon zapoznał swoje zabawki i posłanko.
Po „praniu” biel Burbona stała się jeszcze bielsza, a pręgi jeszcze bardziej… hmmm… pręgowiejsze. Potem było już coraz bardziej boksiowo. Wywracanie się na plecki, „gadanie”, całusy i mnóstwo energii tego przepięknego boksera.
Psiak waży 26 kg, a to, jak na boksera, nie jest mało, lecz na chłopaku można nauczyć się psiej budowy: spod skóry wystają żeberka i miednica. Chłopak jak wydobrzeje będzie bardzo poważnej postawy bokserem i do tego łagodnym. Burbon nie wykazuje agresji ani do ludzi ani do innych psów. Wkrótce, jak lekko się zadomowi, wykonane zostaną wszelkie badania. Pierwsze oględziny u weterynarza sugerują dobry stan zdrowia.

Galeria zdjęć

burbon001
Burbon002
X

Zaadoptuj mnie wirtualnie

Imię i nazwisko *

e-mail *

Kwota

Sponsorzy i partnerzy