Boss

Kontakt: Tomek 793 040 056
tgulczewski@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

11.03.2014
Tymczasowi opiekunowie Bossa nie sprawdzili sie jako opiekunowie… tymczasowi… Boss już nie szuka domu, bo już ma stały meldunek 🙂 Zaczarował swoich opiekunów i podjęli decyzję, że się nie mogą z nim rozstać 🙂 Bardzo się cieszymy i życzymy wszystkim powodzenia!

24.02.2014
Boss zamieszkał w domu tymczasowym. Wygląda na to że polubił opiekunów i nowe otoczenie. Zachowuje się jak najbardziej poprawnie, oczywiście jak na boksera przystało szybko odnalazł wygodny fotel… Z mniejszym rezydentem nie ma jak na razie konfliktów.
Niedługo nowe wieści z domu tymczasowego.

Aby wesprzeć Fundację w utrzymaniu Bossa wystarczy adoptować go wirtualnie lub przekazać 1% podatku dochodowego za rok 2013.

16.01.2014
Niestety musimy znaleźć nowy dom dla Bossa/Mastera.  W nowym mieszkał niecałe dwa lata ;(
Zmieniła się sytuacja rodzinna właścicieli, pozostał pod opieka jednej osoby z małymi zarobkami, która na dodatek 24 stycznia idzie do szpitala i do tej pory musimy znaleźć dom dla Mastera… W najgorszym wypadku będzie musiał trafić do jakiegoś hotelu…
Kilka słów o nim. Jest idealnym psem na spacerach, nie wykazuje agresji ani do innych psów (niestety kotów nienawidzi) ani do ludzi. Miał też kontakt z małymi dziećmi i wszystko jest ok. Problemem jest jego pozostawanie w domu. Kiedyś niszczył jak zostawał sam na dłużej, potem mu to przeszło, a teraz od jakiegoś czasu zaczyna niszczyć nawet w czasie krótkich nieobecności. Niestety nie jesteśmy na chwilę obecną w stanie sprawdzić, czy jest to lęk separacyjny czy raczej ma związek z domem, w którym przebywa.
Master nie posiada też ważnych szczepień, natomiast będzie to uzupełnione przed adopcją.

19.02.2012
Boss pojechał do nowego domu, wypełni tam miejsce po poprzedniku, który wyprowadził się wraz z dziećmi nowych właścicieli Bossa. Boksio poczuł się od razu Panem na włościach, obszczekał wolontariusza, który zajrzał do samochodu, by się z Bossem pożegnać 🙂 Powodzenia!

05.02.2012
Boss trafił do schroniska 3 lutego z interwencji. Do 13 lutego bedzie na kwarantannie. Jest juz zaczipowany przez schronisko i zaszczepiony na wirusówki. Po kwarantannie bedzie zaszczepiony na wścieklizne.

Boss jest boski – niesamowicie pozytywny i radosny,nawet pobyt w schronie nie złamał jego pozytywnego nastawienia do zycia i ludzi
W związku z przepełnieniem i ostrymi mrozami psy upychane są na siłę do kojców wewnetrznych i chłopak zamieszkał z przepiękna młoda rottką która jest w niego wpatrzona jak w obrazek, wiec póki co wiemy, że chłopak nadaje sie do domu z sunią, na spacerku tez byli razem i tez było ok.

Boss ma ok. 5/6 lat i wygląda na zdrowego.Jest za chudy, ale nie wychudzony, brakuje mu jakieś 3 kg. żeby wyglądał tak jak trzeba.

boss001