Boksery w potrzebie

Borys

7.04.2013
Borys odszedł dziś rano za Tęczowy Most. Do wieku dołączyła choroba, nie udało się… Tak krótko cieszył się swoim nowym domem, a jego Właściciele takim Przyjacielem… Bardzo nam przykro…

07.03.2012
Borysek pojechał do swojego nowego domu na zasłużoną, spokojną i pełną miłości – emeryturę 🙂 Bardzo dziękujemy nowym właścicielom Borysa za okazane serce i za to, że nie bali się dać boksiowemu dziaduniowi prawdziwego domu na te ostatnie lata życia. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy powodzenia!

29.02.2012
Borys przeszedł pod naszą opiekę i został od razu zabrany do kliniki. Dziś zostało wykonane badanie USG jamy brzusznej, które wykazało lekko zmienioną śledzionę, co trzeba będzie w przyszłości kontrolować. Na jutro został zaplanowany zabieg kastracji, ponieważ Borysek ma znacznie przerośniętą prostatę oraz kilka cyst. Na skórze żadnych pasożytów nie ma, lekkie wyłysienia są wynikiem otarć. Boksio został oceniony na ok. 10 lat.

27.02.2012
Borys to 8-9 letni bokser oddany przez właścicieli do schroniska. Trafił do nich od innych ludzi. Pies jest zabiedzony i wychudzony. Osoba która go oddawała stwierdziła, że jak schronisko go nie przyjmie to go wywiezie i zostawi byle gdzie.
Borys jest bardzo łagodny, do psów zero agresji, sprawdzony na koty nie zwraca w ogóle na nie uwagi.
I tak na starość mu się życie skomplikowało 🙁 Może znajdzie się jakiś chętny dom, który zapewni mu godziwą starość…

Galeria zdjęć

borys001
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]