Boksery w potrzebie

Bona

woj. śląskie - dom tymczasowy
ok. 11 lat
Basia
723 186 706

01.01.2015

Z nowym rokiem, nowym krokiem…

Bardzo miło nam potwierdzić plotki – nasza Bona, tak mocno zaprzyjaźniła się z tymczasową rodziną, że została adoptowana.

Wróżymy jej kolorową jesień życia.

Dziękujemy wszystkim którzy wspierali Bonę.

10.10.2014

Bona bardzo dobrze czuje się w domu tymczasowym, cieszy się dobrą, troskliwą opieką. Zyskała prawdziwych przyjaciół.

07.08.2014
Dziś Bona została wysterylizowana, zabieg przeszła bezproblemowo. Humor jej dopisuje, jest pełna radości i wigoru. Uwielbia leżakować na kanapie, wygrzewać się w koszyku, albo na kolanach człowieka.

13.07.2014
Bona zamieszkała w domu tymczasowym w którym jest już pies rezydent i dobrze się z nim dogadała. Bez problemu zostaje sama w domu. Dwa ulubione miejsca leżakowania Bony to łóżko i balkon. Na początku sierpnia będzie wysterylizowana i zostanie usunięta narośl z sutka.

30.06.2014
Bona ma książeczkę zdrowia i aktualne szczepienia na wściekliznę i choroby wirusowe. Została odrobaczona i zabezpieczona przed kleszczami i pchłami. Obecnie jest na antybiotyku z powodu kaszlu. Ma świetny apetyt, kocha ludzi, świat i zabawki. Nie nadaje się do domu z kotem, a z powodu swojej miłości do zabawek, może również nie nadawać się do domku z innym psiakiem.

19.06.2014
Bona ma około 11 lat. Jest bardzo pozytywnie nastawiona do życia, bardzo energiczna jak na swój wiek. Na spacerze nie reaguje na psy ani na koty, bryka jakby miała połowę tych lat co ma. Jest niewysterylizowana, ale to musi poczekać, aż sunia troszkę przybierze na wadze, ma też niewielką zmianę na sutku, raczej nie bolesną bo nie reaguje na dotyk. Sunia potrzebuje kochającego domku, który oprócz kanapy i pełnej miski zapewni też seniorce odpowiednią dawkę ruchu.

You do not have sufficient permissions to access this data.

Galeria zdjęć

bona8
bona
bona3
bona7
bona4
bona2
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]