Boksery w potrzebie

Bandos

07.04.2014
Otrzymaliśmy bardzo dobrą wiadomość – Bandos znalazł swój nowy, własny dom 🙂 Ten psiak zasługuje na wszystko co najlepsze. Powodzenia!

20.03.2014
Bandos przebywa w domu tymczasowym w Zabierzowie pod Krakowem, ale niestety może w nim być tylko do połowy kwietnia. Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Ma ok. 5 lat.
Bandos jest wzorowym domownikiem – przyjaźni się z drugim psem i dogaduje z kotami, spokojnie zostaje sam w domu, chętnie się bawi, nie brudzi, nie niszczy. Jest bardzo towarzyski i przyjazny dla wszystkich, także dla dzieci i osób zupełnie obcych. Uwielbia gości.
Je wszystko bez marudzenia.
Niestety reaguje agresywnie na obce psy na spacerach, trzeba go trzymać od nich z daleka. Bardzo przydałby się behawiorysta, który pomógłby ten problem rozwiązać. Najprawdopodobniej jest to skutek złego traktowania przez właściciela, któremu został odebrany.
Najlepiej byłoby, gdyby trafił do domu z ogrodzonym terenem, gdzie mógłby spokojnie pobiegać bez narażania go na konfrontacje z obcymi psami.
Historia Bandosa:
Trafił do Punktu w Pszczynie w listopadzie przerażony i w stanie skrajnego zagłodzenia. Pies został odebrany właścicielowi – pijakowi, najprawdopodobniej za znęcanie i zaniedbanie. W punkcie nie potrafił korzystać z budy – spał na gołej ziemi przed nią.

Galeria zdjęć

bandos001
X

    Zaadoptuj mnie wirtualnie

    Imię i nazwisko *

    e-mail *

    Kwota

    [recaptcha]